Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 338

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 341

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_head.php on line 213
KCHČSV - LVT Sedlice 2009

Články

LVT Sedlice 2009

Kategorie: Akce Aktualizováno 7. 4. 2014 12:38 Zveřejněno 21. září 2009
Napsal Petr Jílek Zobrazeno: 5646

V malebné krajině jižních Čech se uskutečnil výcvikový tábor Klubu chovatelů ČSV poprvé. Bylo to z důvodu rekonstrukce tradičního areálu v Lázních Bělohrad.

Počáteční rozpaky z nového a neznámého prostředí se brzy rozplynuly a blízkost rybníka Milaví byla velkou devizou tohoto místa. Když se k tomu přidala domácí kuchyně, skvělé počasí, já a Václav, nenašel se nespokojený rekreant. Výcvik byl organizován, a kdo nechtěl cvičit, nebo neměl pejska, měl připraven doprovodný program.

Velice úspěšný byl i t.z. zkouškový týden. Tento týden se mnohým povedla zúročit celoroční dřina a složit zkoušky z výkonu. Tak na příklad zkoušky dle KJ ČR Brno složili všichni, kteří nastoupili. Zkoušky dle IPO taktéž. NZŘ a TART - tam se bohužel nezdařilo uchovat skóre bez poskvrny, a tak na nás rozhodčí uhráli po jednom bodu.

Tradiční akce také nechyběly a byly jako každý rok trochu pozměněny. Taneční večer, celotáborová soutěž, kynologický závod v netradičních disciplínách a závěrečný táborák spojený s grilováním vepřové kýty a stezkou odvahy se vydařily na sto procent.

Co dodat? Jen to, že kdo se zúčastnil, tak nelitoval, a kdo ne, tak má možnost to příští rok napravit. Všichni jste vítáni, a pokud přijedete, tak se budeme s Václavem snažit, abyste i vy odjeli plni zážitků a spokojeni.

Fotogalerie

Za personál VAMATREMPU Petr Jílek (Trenér)
P.S. Při vytrvalostních zkouškách jsem se velice pobavil...

Z galerie