Starší plemeníci a plemeníci historie

Seznam starších plemeníků, aktuální k 9.11.2020. Celkem 52 chovných psů. Seznam udržuje Daniela Čílová

Sk.JménoChovatelská staniceRokOtecMatkaBonitační kódDKKTř.chov.DMDW
1Akimod Voldušské nivy2007Ares SotisEra Chlumecké podzámčíA68 K1 Og P1 Xv54,4 Xf107,4B(1/1)II
1AmaniStříbrný úplněk2007Ares Stín vlkaDina Doubravka z Vlčí chaloupkyA67 Of P1 Xv53,7 Xf108,9A(0/0)I
1ArgoStříbrný úplněk2007Ares Stín vlkaDina Doubravka z Vlčí chaloupkyA67,5 M5 Og P3 Xv52,5 Xf110,3C(2/2)III
1Axelod Voldušské nivy2007Ares SotisEra Chlumecké podzámčíA70 C4 F2 K1 Og P3 Xv55,0 Xf112,9B(0/1)II
1Bargo BenediktKarpatský bandita2008Brix z Porčova mlýnaBria Bariho dvůrA69,5 F2 Od P3 Xv51,8 Xf105,0C(2/1)III
1BerserkKarpatský bandita2008Brix z Porčova mlýnaBria Bariho dvůrA70 Oh P1 Xv55,0 Xf108,6B(1/1)IIN/DM
1Codyz Kopáčkova dvora2007Brix z Porčova mlýnaDizzy Chlumecké podzámčíA70 Og P1 Xv52,9 Xf105,7B(1/1)II
1Sauronz Litavské kotliny2007Doran z Ponického dvoraPeggy z Litavské kotlinyA68 Of P1 Xv52,5 Xf111,7A(0/0)IIN/DM
1Siriusz Litavské kotliny2007Doran z Ponického dvoraPeggy z Litavské kotlinyA69 E1 F2 K1 M5 Og P3 Xv56,5 Xf113,0A(0/0)II
1Udoz Litavské kotliny2008Ohnivák z Molu EsPeggy z Litavské kotlinyA68 C4 E1 Og P1 Xv50,0 Xf110,3B(1/1)II
2Alucard GreyStřípek snů2008Fas Lupus Bohemia GenaoDara spod ĎumbieraA70,5 F2 Oh P3 Xv53,9 Xf107,8A(0/0)III
2Amore MioSrdcerváč2007Carr Malý BysterecAve Tajga ArimminumA69 Of P1 Xv53,6 Xf108,6A(0/0)IIN/NN/DW
2Aremi GreyStřípek snů2008Fas Lupus Bohemia GenaoDara spod ĎumbieraA71 F2 Og P3 Xv56,3 Xf107,0A(0/0)III
2Assyr GreyStřípek snů2008Fas Lupus Bohemia GenaoDara spod ĎumbieraA69 H4 Oh P3 Xv52,2 Xf113,0A(0/0)III
2Avabil GreyStřípek snů2008Fas Lupus Bohemia GenaoDara spod ĎumbieraA73 K1 Og P1 Xv54,1 Xf107,5C(0/2)III
2BayakewarWaawanyanka2008Atewa Bílý měsícAset Voodoo Wolf z PeronówkiA70 K3 Og P3 Xv51,4 Xf110,0A(0/0)I
2Blondi LokiPolární vlk2007Carr Malý BysterecAxa od Rajské chvojkyA68 Og P1 Xv51,5 Xf110,3A(0/0)IN/N
2CairoSotis2007Art z Viktóriinej záhradyFelon Eden severuA69 Of P1 Xv55,0 Xf115,9A(0/0)I
2CidOsada Draklem2007Carr Malý BysterecBetty z UherA68,5 Of P1 Xv55,5 Xf108,8C(2/2)III
2Cir CleoSotis2007Art z Viktóriinej záhradyFelon Eden severuA70 Of P1 Xv52,9 Xf110,7A(0/0)IN/N
2ClifSotis2007Art z Viktóriinej záhradyFelon Eden severuA71 K1 Of P1 Xv54,9 Xf109,8A(0/0)IN/N
2Echoz Údolí ticha2008Argo Tajomný tulákDaria z Údolí tichaA68,5 Oc P3 Xv54,7 Xf106,6A(0/0)IN/N
2Essirz Údolí ticha2008Argo Tajomný tulákDaria z Údolí tichaA68 E1 Od P3 Xv54,4 Xf111,8A(0/0)I
2Quinz Litavské kotliny2005Balrog z PeronówkiJessika z Litavské kotlinyA72 D1 M5 Of R1 P3C(2/2)IIIN/N
2SniperEden severu2008/+2020Karlik Crying WolfJosefína Eden severuA74 D1 K1 Oc P3 Xv52,7 Xf105,4A(0/0)II
3Aschere Sirius BlackTajemný přelud2009/+2020Ben z Chrlických pláníClowie Stín vlkaA69 E1 K1 Of P1 Xv53,6 Xf110,1A(0/0)IIIN/NN/N
3Bradze Studeného2008Afis Testamonium diaboliAimé Bílý měsícA67 Og P1 Xv52,2 Xf106,0A(0/0)I
3Curtz Vlčího dubu2007Argo Přízrak KarpatFea z Ponického dvoraA65 Of P1 Xv53,8 Xf109,2A(0/0)IIN/N
4Agarz Březovské samoty2008Drak Lupus Bohemia GenaoBellis Stín vlkaA69,5 Of P1 Xv55,4 Xf112,2A(0/0)I
4Akkonde Molay2008Drak Lupus Bohemia GenaoBecky z KamenačekA71 K1 Of P1 Xv54,2 Xf110,6A(0/0)IN/N
4Argosz Březovské samoty2008Drak Lupus Bohemia GenaoBellis Stín vlkaA69,5 K1 Og P1 Xv54,7 Xf112,9A(0/0)I
4Arisde Molay2008Drak Lupus Bohemia GenaoBecky z KamenačekA66,5 E1 K1 Of P1 Xv55,6 Xf109,8A(0/0)IN/N
4ArtMijaver2007Bazilišek Stín vlkaArnie z KamenačekA67 K1 Of P1 Xv53,7 Xf107,5A(0/0)III
4Attiez Březovské samoty2008Drak Lupus Bohemia GenaoBellis Stín vlkaA73 Of P1 Xv54,8 Xf109,6A(0/0)I
4Azraelde Molay2008Drak Lupus Bohemia GenaoBecky z KamenačekA70 K1 Of P1 Xv53,6 Xf110,0A(0/0)IN/N
4DerekSotis2007Cherokee Eden severuAlkyona SotisA66 D5,12 K1 Of P5 Xv52,3 Xf118,2A(0/0)II
4DeroSotis2007Cherokee Eden severuAlkyona SotisA67,5 Oh P1 Xv52,6 Xf108,9A(0/0)IIN/DMN/N
5BascoSotis2006Belfast Zelený paprsekFelon Eden severuA65 Of P1 Xv52,3 Xf110,7B(1/1)III
6Akarze Studeného2007Hero od ÚhoštěAimé Bílý měsícA70 Og P1 Xv52,8 Xf111,0A(0/0)I
6Bazirz Vlčího dubu2006Fanda Fox Eden severuFea z Ponického dvoraA69 Og P1 Xv52,2 Xf108,7A(0/0)II
6BonifácTestamonium diaboli2007Aron z AljaškyHagga Kollárov dvorA75 Oh P1 Xv52,6 Xf108,0A(0/0)III
6BucifalTestamonium diaboli2007Aron z AljaškyHagga Kollárov dvorA70,5 Oh S2 P1 Xv53,9 Xf105,7B(1/1)III
6Destruktorz Věrné smečky2007Good Boy z Molu EsDia DakmatA65 Og P1 Xv50,7 Xf107,6A(0/0)III
6DorrenŠedý poklad2013/+2020Bart z Věrné smečkyDaily Wolf Rhoderick SodarAv D12 K1 Og P3/72 Xv53,5 Xf104,2C(2/2)IIIN/DMN/N
6Sandyod Úhoště2007Hero od ÚhoštěKo-Ko z Molu EsA65,5 E1 Od P3 Xv53,4 Xf116,0A(0/0)II
6White Snow Kingz Molu Es2007Grey Wolf z Molu EsUpstream ArimminumA68 Of P1 Xv52,9 Xf108,8A(0/0)IIN/NN/N
7Bartz Blatnických vinic2008Unkas z Molu EsAika z Vlčího dubuA68 Od P3 Xv52,9 Xf107,4A(0/0)I
7Belmondoz Revíru vlků2008Miky Passo del LupoJasmína Eden severuA71 K1 Og P1 Xv52,1 Xf107,0A(0/0)IIN/DMN/N
7Bernardo Mioz Revíru vlků2008Miky Passo del LupoJasmína Eden severuA68 Of P1 Xv52,9 Xf107,4A(0/0)IIN/NN/N
7Bountyz Blatnických vinic2008Unkas z Molu EsAika z Vlčího dubuA69 E1 Of P1 Xv55,1 Xf108,7A(0/0)IN/N
8Akiak Garmz Holštejna2007Kelt z Molu EsCarey Šedý chlupA67,5 Of P1 Xv52,5 Xf109,6B(1/1)III
8Assyrz Údolí komárů2008Kelt z Molu EsAnteia SotisA69 D1,5,12 E1 H4,6 K1 Oh P5 Xv52,9 Xf107,2B(1/0)IIIN/NN/N

Z galerie