Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 338

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 341

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_head.php on line 213
Inzeráty -

Pravidla

Inzerce je určena výhradně československým vlčákům s průkazem původu.

Inzerovat mohou pouze registrovaní uživatelé - výhradně členové KCHČSV. Inzerce je zdarma.

Inzerovat lze jak celé vrhy - Chovatelská inzerce, tak štěňata která jsou přímo k odběru - Last minute, případně štěňata odrostlá či dospělé psy - Hledají nový domov. Rovnež lze zadat inzerát na psa ztraceného nebo nalezeného - Ztratil se.

Chovatelskou inzerci mohou zadávat pouze majitelé chovatelské stanice. K inzerátu se doporučuje přidat foto otce a matky (v tomto pořadí). V této kategorii lze inzerovat ještě nenarozená štěňata.

Last minute mohou zadávat všichni registrovaní uživatelé, kteří mají k inzerovanému štěněti vlastnický vztah (nelze podávat inzerát na psa v majetku jiné osoby) nebo jsou jeho chovatelem. K inzerátu se doporučuje přidat foto inzerovaného štěněte, otce a matky (ale můžete rovněž přidat pouze 4 obrázky štěněte). Na každé inzerované štěně je třeba zadat zvláštní inzerát.
Určeno pro již narozené jedince, kteří ještě nedosáhli věku 6 měsíců.

Hledají nový domov - do této kategorie mohou zadávat inzerát všichni registrovaní uživatelé, kteří mají k inzerovanému psu vlastnický vztah (nelze podávat inzerát na psa v majetku jiné osoby) nebo jsou jeho chovatelem. K inzerátu se doporučuje přidat foto inzerovaného jedince, otce a matky (ale můžete přidat pouze 4 obrázky inzerovaného ČSV). Jeden inzerát může nabízet pouze 1 československého vlčáka.
Určeno pro jedince, kteří dosáhli minimálního věku 6 měsíců.

Ztratil se - v této kategorii můžete zadat inzerát na ztraceného psa nebo naopak na naleznce, který je tetovaný nebo čipovaný. Do této kategorie mohou inzerát přidávat všichni členové KCHČSV, v případě ztraceného psa však pouze jeho majitel nebo chovatel.

Fotografie
K inzerátu je možno přiložit maximálně 4 fotografie. Ke každému psu je možnost přidat URL do jeho fotogalerie na klubových stránkách (nemá-li pes fotogalerii na kl. stránkách, lze mu ji založit - stačí nahrát obrázky do galerie a administrátory bude příslušná galerie zřízena).
V krajním případě lze zadat URL do galerie externí.

Platnost inzerce
Platnost inzerátu je 30 dní. Poté musí být inzerát obnoven, jinak bude smazán. Před vypršením inzerátu budete o možnosti obnovení informováni emailem na adresu, která byla zadána při přidání inzerátu.

Zadávání inzerce
Při zadávání každého inzerátu se Vám zobrazí pole, jejichž vyplnění je povinné. Uvádějte do inzerátu informace úplné a pravdivé. Za pravdivost a úplnost údajů zodpovídá inzerent. Čtěte pozorně nápovědu pro jednotlivé kolonky.
V případě, že bude administrátorem zjištěno, že inzerát obsahoval nepravdivé údaje o chovnosti, typizačních kódech (svod / bonitace - bonitační kód uvádějte včetně indexů, jsou-li! Index patří za lomítko na konec kódu.), zdravotních vyšetřeních, zkouškách či získaných titulech, popřípadě členství v Klubu, bude inzerát bez náhrady smazán a uživateli bude pozastavena možnost další inzerce. Rovněž inzeráty poškozující ostatní inzerenty nebo porušující pravidla slušného chování budou smazány.

Všechny inzeráty porušující výše uvedená pravidla budou bez náhrady smazány.

Provozovatel inzerce si vyhrazuje právo přesunout inzeráty do odpovídající kategorie v případě nesprávného zadání, popřípadě upravit název či obsah inzerátu tak, aby odpovídal pravidlům.

 

Dodržujte pokyny uvedené u jednotlivých políček.

Z galerie