Výsledky soutěží a zkoušek

Přebor ČSV podle ZVV1 a závod podle ZZO, Jevišovice 21. 9. 2019

Kategorie: Zkoušky a soutěže Aktualizováno 3. 10. 2019 23:42 Zveřejněno 3. říjen 2019
Napsal Pavlína Hajduková Zobrazeno: 330

Dne 21.9. 2019 pořádala OK pro Moravu a Slezsko přebor ČSV podle ZVV1 a závod podle ZZO. Zúčastnilo se celkem 12 psů.

Posuzovat přijel pan rozhodčí Radek Severin a figurovat dojel Marek Klement z Brna. Pan rozhodčí Severin byl s výsledky všech závodníků spojen. Ještě jednou děkujeme všem, co se podíleli na přípravě akce. 

Závod dle ZZO:

 

1.místo: Václav Zeisek a Dášenka z Litavské kotliny – 85b

2.místo: Vladimíra Gschwindl a Cheyen Dakmat – 83b

3.místo: Martin Žilík a Argo ze Sřinářova – 81b

4.místo: Andrea Muzikářová a Amy z Černolic – 72b

5.místo: Jiří Henzl a Juna Dakmat – 70b

 

Přebor dle ZVV1 – stopa

 

1.místo: Václav Zeisek a Zdenička z Litavské kotliny – 99b

2.místo: Kamila Nováková a Budulínek z Molu Es – 95b

3.místo: Václav Zeisek a Dášenka z Litavské kotliny – 92b

4.místo: Lenka Šedinová a Falka s Divokou krví – 89b

5.místo: Václav Zeisek a Tara z Litavské kotliny – 87b

6.místo: Marta Nobarová a Cuki Amant Gris – 78b

7.místo: Milan Dobšík a Carp Anwar – 64b

8.místo: Michal Tuhela a Orson Grey Střípek snů – 19b

 

Přebor dle ZVV1 – poslušnost

 

1.místo: Kamila Nováková a Budulínek z Molu Es – 93b

2.místo: Václav Zeisek a Zdenička z Litavské kotliny – 88b

3.místo: Marta Nobarová a Cuki Amant Gris – 84b

4.místo: Lenka Šedinová a Falka s Divokou krví – 82b

5.místo: Milan Dobšík a Carp Anwar – 81b

6.místo: Michal Tuhela a Orson Grey Střípek snů – 73b

 

Přebor dle ZVV1 – obrana

 

1.místo: Kamila Nováková a Budulínek z Molu Es – 87b

2.místo: Marta Nobarová a Cuki Amant Gris – 73b

3.-4.místo: Václav Zeisek a Zdenička z Litavské kotliny – 0b

3.-4.místo: Lenka Šedinová a Falka s Divokou krví – 0b

 

Přebor ZVV1 – celkově

 

1.místo: Kamila Nováková a Budulínek z Molu Es – 275b

2.místo: Marta Nobarová a Cuki Amant Gris – 235b

3.místo: Václav Zeisek a Zdenička z Litavské kotliny – 187b

4.místo: Lenka Šedinová a Falka s Divokou krví – 171b

Z galerie