Výsledky výstav

NVP Mladá Boleslav 17.7.2010

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 26. 12. 2012 15:41 Zveřejněno 28. červenec 2010
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 5334

NVP Mladá Boleslav 17.7.2010 - 18.7.2010

Rozhodčí: Olga Dolejšová

Počet přihlášených: 39

Počet předvedených : 32

 

PSI

Třída štěňat

 

BILLY KID YTAX – VN1

O.Veron z Molu Es

M. Angelina z Katusického dvora

Chovatel – Podlesný Jan

Majitel – Podlesný Jan

 

Třída dorostu

 

ECCO SOTIS – VN1

O.Clif Sotis

M. Rasty z Molu Es

Chovatel – Helena Hubáčková

Majitel – Tlatlová Eva

 

 

Třída mladých

 

YAHOO Z MOLU ES – V1,CAJC

O.Hargo L‘Amico

M. Arimminum Upstrem

Chovatel – ing.Soukupová Monika

Majitel – Bittner Aleš

 

 

BENJAMIN BEN SRDCERVÁČ – V 2

O.Ceterach Stín vlka

M. Arimminium Avetajga

Chovatel – ing.Čílová Daniela

Majitel – Josef Michal / Mouricová Martina

 

 

BALU SRDCERVÁČ – VD 3

O.Ceterach Stín vlka

M. Arimminium Avetajga

Chovatel – ing.Čílová Daniela

Majitel – Josef Michal / Mouricová Martina

 

 

Mezitřída

 

BELMONDOZ REVÍRU VLKŮ- V1,CAC

O.Miky Passo del Lupo

M. Jasmína Eden severu

Chovatel – Kugler Aleš

Majitel – Kazimírová Pavlína + Kugler Aleš

 

KASEK ZLATÁ PALZ – V2

O.Blue de la louve Blanche

M. Falin Zlatá Palz

Chovatel – Michael Eichhorn

Majitel – Lucie Novoveská

 

Třída otevřená

 

CLIF SOTIS- V1,CAC

O.Art z Viktroriinej zahrady

M. Felon Eden severu

Chovatel – Hubáčková Helena

Majitel – Hubáčková Helena

 

BARGO BENEDIKT KARPATSKÝ BANDITA- V2,res.CAC

O.Brix z Porčova mlýna

M. Bria Bariho dvůr

Chovatel – Vosátková Jaroslava

Majitel – Doležal Pavel

 

CIR CLEO SOTIS- VD3

O.Art z Viktroriinej zahrady

M. Felon Eden severu

Chovatel – Hubáčková Helena

Majitel –Šantroch Vratislav

 

Třída pracovní

 

VERON Z MOLU ES – V1,CAC,Národní vítěz,BOB

O.Induk Passo del Lupo

M. Arimminum Upstrem

Chovatel – ing.Soukupová Monika

Majitel – Hloušková Šárka

 

Třída šampionů

 

AMORE MIO SRDCERVÁČ – NEPŘÍTOMEN

O.Carr Malý Bysterec

M. Arimminum Avetajga

Chovatel – ing.Čílová Daniela

Majitel – ing.Čílová Daniela

 

Třída veteránů

 

JERRY LEE Z MOLU ES – V1,NEJLEPŠÍ VETERÁN

O.Ali Reolup

M. Amálka od Bulišníku

Chovatel – ing.Monika Soukupová

Majitel – ing.Monika Soukupová

 

FENY

Třída štěňat

 

AMBRA Z HERŠPIC - N

O.Blek z Lihovarského dvora

M. Brenna z Kamenaček

Chovatel – Černohorský Petr

Majitel – Kurejdová Adéla

 

DANAE KARPATSKÝ BANDITA - NEPŘÍTOMNA

O.Cody z Kopáčkova dvora

M. Bria Bariho dvůr

Chovatel – Vosátková Jaroslava

Majitel – Vosátková Jaroslava

 

DARLEY KARPATSKÝ BANDITA - NEPŘÍTOMNA

O.Cody z Kopáčkova dvora

M. Bria Bariho dvůr

Chovatel – Vosátková Jaroslava

Majitel – Vosátková Jaroslava

 

Třída mladých

 

YKON Z MOLU ES – V1,Nejlepší mladý,CAJC

O.Hargo L‘Amico

M. Arimminum Upstrem

Chovatel – ing.Soukupová Monika

Majitel – ing.Soukupová Monika

 

BYŠKA KUKLÍK – V2

O.Aron z Aljašky

M. Uny Tossa z Molu Es

Chovatel – Mrkosová Jaroslava

Majitel – Anna Šimáčková

 

CASEY KARPATSKÝ BANDITA- V3

O.Brest Sotis

M. Bria Bariho dvůr

Chovatel – Vosátková Jaroslava

Majitel – Bílková Alena

 

DAILY WOLF RODERICK SODAR – VD4

O.Blue de la Louve Blanche

M. Kaimi Eden severu

Chovatel – Ševčíková Veronika

Majitel – Kunc Radek

 

AKAŠA ARQEVA – VD

O.Qeron z Molu Es

M. Valkýra z Molu Es

Chovatel – Nekvasilová Jiřina

Majitel – Markupovi Lucie a Jan

 

 

XÍ OD ÚHOŠTĚ – D

O.Jawzahr z Peronówki

M. Queen od Úhoště

Chovatel – Kaufmanová Hana

Majitel – Čertík Jiří

 

Mezitřída

 

BELLA TARA Z BLANICKÝCH VINIC- V1,CAC

O.Unkas z Molu ES

M. Aika z Vlčího dubu

Chovatel – Hanačík Milan

Majitel – Drábek Jiří

 

AMELLY SOPHIA DE MOLAY – V2,res.CAC

O.Drak Lupus Bohemia Genao

M. Becky z Kamenaček

Chovatel –Ing.Kloupar Ondřej

Majitel – Šuterová Jana

 

ARYA ARQEVA – V3

 

O.Qeron z Molu Es

M. Valkýra z Molu Es

Chovatel – Nekvasilová Jiřina

Majitel – Dohnalová Tereza

 

AITANÁ NORSKÝ VLK – V4

O.Art z Viktoriinej zahrady

M. Fantazie z Vlčí chaloupky

Chovatel – Zahradníková Jana

Majitel – Zahradníková Jana

 

ENIGMA CRYING WOLF – V

O.Hit spod Dumbiera

M. Arys z Oravy

Chovatel – Molnár Edit

Majitel – Lucie Novoveská

HENESSIE KANÝČO- V

O.Unkas z Molu ES

M. Jaw z Molu Es

Chovatel – Hladík Karel

Majitel – Hladík Karel

 

BRIXI REVÍRU VLKŮ-

O.Miky Passo del Lupo

M. Jasmína Eden severu

Chovatel – Kugler Aleš

Majitel – Rollová Lenka

 

 

Třída otevřená

 

XITTA Z MOLU ES – V1,CAC,Národní vítěz

O.Aron z Aljašky

M. Arimminum Upstrem

Chovatel – ing.Soukupová Monika

Majitel – ing.Pelikán Miloš

 

BELLISA Z VĚRNÉ SMEČKY – V2,res.CAC

O.Jerry Lee z Molu Es

M. Dia Dakmat

Chovatel – Křížová Hana

Majitel – Kunc Radek

 

CORINA SOTIS- V3

O.Art z Viktroriinej zahrady

M. Felon Eden severu

Chovatel – Hubáčková Helena

Majitel –Hollegcha Karel

 

CHYE-Z´LOWNN DE LA MOLLYNIERE DE LO´SCALE – V4

O.Crynk Wolf Rambo

M. Cyntia spod Dumbiera

Chovatel – Leclerc Florence Lorry

Majitel –Šantroch Vratislav + Dana

 

ANNE LEE SRDCERVÁČ – V

O.Carr Malý Bysterec

M. Arimminum Avetajga

Chovatel – ing.Čílová Daniela

Majitel – ing.Čílová Daniela

 

BRENNA Z KAMENAČEK – V

O.Kairo od Úhoště

M. Heňa Kysucká Hviezda

Chovatel – Šesták Jan

Majitel – Černohorský Petr

WOLFISH WITCH Z MOLU ES – V

O.Grey Wolf z Molu Es

M. Arimminum Upstrem

Chovatel – ing.Soukupová Monika

Majitel – Mrkosová Jaroslava

 

ANITT OD VLČÍ SKÁLY – NEPŘÍTOMNA

O.Lucky od Úhoště

M. Aneta z Vlčího dubu

Chovatel – Kopecký Hynek

Majitel – Labaš Marcel

 

 

CENZIE Z HVOZDNÉ KOTLINY – NEPŘÍTOMNA

O.Nord Šedá eminence

M. Keli z Litavské kotliny

Chovatel – Švec Stanislav

Majitel – Adámková Daniela

 

 

SIWA Z LITAVSKÉ KOTLINY – NEPŘÍTOMNA

O.Doran z Ponického dvora

M. Peggy z Litavské kotliny

Chovatel – Zeisek Václav

Majitel – Nováková Mária

Z galerie