Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 338

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 341

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_head.php on line 213
KCHČSV - Novinky

Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

200

Kniha ČSV

Rádi přivítáme zejména začátečníky na akci konané pod záštitou Klubu, pokročilejší samozřejmě vítáme také a i pro ně jsou zde otevřené kategorie. Přihlášky mailem. Více na http://www.cswolfdog.cz/index.php/akce/kalendar-akci/icalrepeat.detail/2024/05/17/343/-/na-sumendu-na-cumendu-nyrsko-18-19-5

načumnašumresnačumnašumres

Přejeme všem členům klidné svátky a a mnoho úspěchů v roce 2024.

pf2024pf2024

Zveme Vás na tradiční předvánoční sranda-závod v netradičních disciplínách "O kapra Karla Hartla", který se bude konat v prostorách ZKO Komárov. 

kap1kap1

 

OMLOUVÁME SE VŠEM ZÁJEMCŮ, ZKOUŠKA JE LETOS Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Zveme všechny majitele československých vlčáků (i jiných plemen) na zkoušku vytrvalosti psa 26.11.2023 v Nymburku. 

Více informací v kalendáři

VYPRODÁNO!

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 199 hostů a žádný člen

Filtr

Univerzitní výzkumy

Vytvořeno 15. 7. 2013 20:21 Napsal Zdeněk Havlík Zobrazeno: 1771

Dostali jsme pozvání podílet se vyplněním online dotazníků na těchto výzkumech:

První je o etologickém výzkumu (nauka o chování zvířat) prof. Bartoše ve spolupráci České zemědělské university a Výzkumného ústavu ŽV v Uhřiněvsi.

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dER5SXNMVFE5ZW42QUxKVWRwSFlIMXc6MA

Druhý je tento:

Vážený/á respondent/ka,
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach, uskutočňuje prieskum ktorý sa zaoberá temperamentom psov.
V našom dotazníku sa zameriavame na rôzne plemená psov, či už sú to spoločenské plemená alebo pracovne upotrebiteľné. Preto sa obraciame na chovateľské stanice ktoré majú ochotných chovateľov ktorý by sa zapojili do nášho prieskumu.
Dotazník pozostáva zo 75 otázok ktoré nám pomôžu odhaliť rôzne typy temperamentu psov.
Vyplnenie dotazníka Vám bude trvať niekoľko minút a po jeho vyplnení je automaticky vyhodnotené správanie Vášho psa, ktoré Vám pomôže lepšie ho spoznať a nám Vaše odpovede pomôžu zistiť medziplemenné rozdiely u psov. Ak máte viac psov, v dotazníku sa zamerajte len na jedného psa.

Vaša spolupráca bude veľmi cenným príspevkom do oblasti štúdia správania psov. ak by ste tento link mohli uverejnit na svojej internetovej stranke.Údaje, ktoré zaznamenáte v dotazníku sú chránené jeho anonymitou a budú použité iba ako zdroj informácií pre štatistické vyhodnotenie.

Pre vyplnenie dotazníka kliknite na http://intranet.uvlf.sk/sites/akyjevaspes/
Prípadné otázky zasielajte na: pes.etologia@gmail.com

Ďakujeme všetkým zúčastneným respondentom za spoluprácu na tejto vedeckej štúdii.
S pozdravom
Autorský kolektívPretože tento dotazník je súčasťou vedeckej štúdie, všetky získané informácie budú analyzované a publikované bez zverejňovania osobných údajov. V snahe vyhnúť sa chybám počas analýz, ako sú napríklad zdvojené údaje (dvaja respondenti pracujúci v rovnakom programe vyplnia ten istý dotazník) do konečného hodnotenia budú zaradené len dotazníky, na ktorých sú uvedené mená a kontaktné údaje.

Aktualizováno 26. 9. 2013 21:29 Zveřejněno 15. 7. 2013 20:21

Z galerie