Nejbližší akce

Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 90 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Rok Měsíc Týden Dnes Vyhledat Přejít na měsíc

Podzimní výcvikový trénink na Budislavi

Od pátek, 4. září 2020 -  03:00pm
Do neděle, 6. září 2020 - 05:00pm
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 1050

Podzimní výcvikový trénink na Budislavi- 4.9.- 6.9.2020

 

MístoVýcvikový trénink se bude odehrávat v malebné vesnici Budislav nedaleko Litomyšle (Pardubický kraj). V Budislavi se nachází pískovcové útvary (Velké a Malé Hradisko) navazujících na Toulovcovy maštale s pískovcovýmiskalami. Je zde mnoho cyklostezek i pěších tras na pořádné procházky.

Další místa k vidění- Toulovcova rozhledna 2,7 km, rozhledna Terezka 8,6 km. Zámek a zřícenina v Nových hradech 8,7 km. Litomyšl (zámek) 20 km. Východiska pro túry do Železných hor: Polička 19 km, Svratka 24 km.

UbytováníUbytování i trénink bude v areálu dětského tábora s chatkami (10x7, 15x4 lůžka). Doporučujeme si vzít vlastní povlečení nebo spacák, pokud tak neučiníte, zvedne se celková cena o 20 Kč. Chatky jsou vytápěny akumulačními kamny. Společné sprchy a WC. Společenská místnost s TV pro 25 osob. Před odjezdem je nutnost uklidit si po sobě chatku. To znamená zamést, vytřít a dát do původního stavu, ve kterém jste chatku převzali.

Možnost zapůjčení malé kuchyňky (vařič propan/butan, nádobí, lednice) nebo velké kuchyně s jídelnou (kompletně vybavené pro 100 osob). K dispozici je i obrovská společenská místnost, kde se po večerech můžeme scházet.

 

Nedaleko tábora jsou louky ideální na stopy nebo hraní si se psem. Areál bohužel nemá kotce pro psy, takže psi budou muset s vámi spát buď v chatce nebo ve vaší přepravní kleci.

Strava: Teplá domácí strava 3x denně a várnice s čajem. Přes den bude k dispozici čepované pivo, které si lze zakoupit.

Cena: V ceně je ubytování na dva dny, teplá domácí strava 3x denně a kompletní výcvik psa (obrany, poslušnost a stopy). Cena činí 2 350 .

Zálohu a přihlášku zasílejte do 10. 7. 2020 na účet 86-55780227/0100.  Záloha je 1 500 Kč, která je v případě neúčasti nevratná. Kapacita účastníků je omezená, proto neváhejte se přihlásit co nejdříve.

!!!AKCE!! Pokud vezmete s sebou drahou polovičku/ kamaráda/ rodinného příslušníka zaplatíte za celý víkendový pobyt 3 300 Kč.


cenikbudislavcenikbudislav

 

Adresa: DT Vesmír (Dětský tábor Vesmír), Libor Jána, Budislav ev.č. 72, 569 65 BudislavGPS: 49°47'41.993"N, 16°9'30.802"E

VYCVIKÁŘI

Obrany: Matěj Petrnek

Sportovní a Služební kynologie, ČKS - Svazový figurant, MSKS - Svazový Figuran, ÖGV - A-Helfer, Figurant jednotky psovodů MP Brno

https://www.matejpetrnek.cz/

https://www.facebook.com/obranypetrnek/

Poslušnost: Jana Věrná

http://www.enixa.cz/kontakt/

Stopy: Hana Černohorská

https://ceskoslovenskyvlcak.wixsite.com/ares

PROGRAM:

Pátek:

V odpoledních hodinách příjezd do areálu. Rozřazení do skupin. Obrany.

Sobota:

Obrany, poslušnost a stopa.

Neděle:

Obrany, poslušnost a stopa. Odjezd v odpoledních hodinách domů.

Kontakt na pořadatele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 721 733 068, FB: https://www.facebook.com/vlcineha/?modal=admin_todo_tour


DOKUMENTY KE STAŽENÍ: PŘIHLÁŠKA, PROPOZICE


 

Zpět

Z galerie