Nepřehlédněte

Rentgeny DKK a DLK se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Jejich aktualizovaný seznam najdete ZDE.

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Od 1.1.2017 je pro uchovnění potřeba doložit vyšetření na DM a DW - viz odběr krve pro DNA....
Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu. (Viz ceník poplatků). Dále připomínáme, že poplatek za KL je třeba také uhradit. Již vystavený KL je platný 6 měsíců. Poté je třeba požádat o prodloužení nebo o nový KL.
Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 81 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z korespondenční schůze CHK z 28. 11. 2018 - projednání žádosti o KL na opakované spojení

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 22. 12. 2018 21:26 Zveřejněno 22. prosinec 2018
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 305

Povolení opakování spojení

CHK výjimečně povoluje opakování spojení feny CIA z Molu Es a psa Goran z Deštné hory. Jedná se o málo využitého sedmiletého plemeníka výborné kostry a povahy, s pracovními vlohami, nesoucího ze strany matky v populaci méně zastoupený rodokmen.
Pro: JM, LN, JD
Proti: DM
Zdržel se: LD
K.

Z galerie