Nepřehlédněte

Rentgeny DKK a DLK se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Jejich aktualizovaný seznam najdete ZDE.

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Od 1.1.2017 je pro uchovnění potřeba doložit vyšetření na DM a DW - viz odběr krve pro DNA....
Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu. (Viz ceník poplatků). Dále připomínáme, že poplatek za KL je třeba také uhradit. Již vystavený KL je platný 6 měsíců. Poté je třeba požádat o prodloužení nebo o nový KL.
Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 81 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z korespondenční schůze 1.5.2019

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 1. 5. 2019 22:23 Zveřejněno 1. květen 2019
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 85
Na sportovním víkendu bylo K.Novákovou oznámeno přání M.Andrlové, která v současnosti nemůže díky zdravotním problémům vykonávat funkci pokladníka, o předání funkce pokladníka jiné osobě. Navrhovanou osobou je Jana Kotulánová, celostátní pokladník, která s tímto souhlasí
 
Hlasování:
Magda Andrlová je stále právoplatným členem  OKpČ, vzdává se však funkce. Funkcí pokladníka bychom rádi pověřili Janu Kotulánovou, která ji v době její zdravotní indispozice zastupovala, a která s navržením souhlasí.
Pro: Zeisek, Jahelková, Nováková, Dragonari, Slezáčková
Proti:
Zdržel se: Andrlová
 
zapsala Helena Jahelková

Z galerie