Výsledky výstav

Klubová výstava - Litoměřice, 26.5.2013

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 15. 11. 2014 13:53 Zveřejněno 4. červen 2013
Napsal Eva Myslivečková Zobrazeno: 3935

Na klubovou výstavu ČSV bylo přihlášeno 82 vlčáků. Předvedeno bylo 68 vlčáků.

Rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)

Fotogalerie

   

 

PSI :

TŘÍDA ŠTĚŇAT:

BIAGGI LUCKY OF LUKAVA  - NEDORAZIL
o.: Nouau Arimminum,
m.: Xanthina z Molu Es
chov.: Kamila Vidláková
maj.: Radek Kunc

CALWEN HANIBAL LEKTR TAWY  - VN3
o.: Argo z Novobělské kotliny
m.: Cassiopeia Stín vlka
chov. + maj.: Lenka Brzobohatá

CÉZAR TAWY  - VN2
o.: Argo z Novobělské kotliny
m.: Cassiopeia Stín vlka
chov. + maj.: Lenka Brzobohatá

DAK TAWY  - NEDORAZIL
o.: Gunner Malý Bysterec
m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá
maj.: Lenka Brzobohatá + Lucie Jindřichová

DON TAWY  - VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ
o.: Gunner Malý Bysterec
m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá
maj.: Lenka Brzobohatá + Pavel Boušek



TŘÍDA DOROSTU:

ARGOS S DIVOKOU KRVÍ  - VN
o.: Timmy od Úhoště
m.: Arya Arqeva
chov. + maj.: Tereza Dohnalová

ATTILA SIRIUS S DIVOKOU KRVÍ  - VN
o.: Timmy od Úhoště
m.: Arya Arqeva
chov. + maj.: Tereza Dohnalová

BILIMMER SET Z PODŘIPSKÉ SAMOTY  - VN
o.: Belke Outlaws Heaven
m.: Asta Jasmine Eyes   
chov.: Jana Zitková
maj.: Romana Vlasáková   

BOOGABOO EDEN SEVERU  - VN4
o.: Kasek Zlatá palz
m.: Paige Eden severu   
chov. + maj.: Lucie Novoveská   

BUDULÍNEK Z MOLU ES  - VN1
o.: Car od Voldušské nivy
m.: Yukon z Molu Es   
chov.: Monika Soukupová
maj.: Kamila Nováková

CONDOR GRIS BRISA  - NEDORAZIL
o.: Timmy od Úhoště
m.: Catrin z Vlčího dubu   
chov.: Lenka Voráčková
maj.: Romana Hajasová

GERI GREY SRDCERVÁČ  - N
o.: Echo Crying Wolf
m.: Ave Tajga Arimminum
chov.: Daniela Čílová
maj.: Kristýna Hájková

GOJA SRDCERVÁČ  - VN3
o.: Echo Crying Wolf
m.: Ave Tajga Arimminum
chov.: Daniela Čílová
maj.: Dana Hrušková

KING WOLF II OD ÚHOŠTĚ  - VN
o.: Akeenah Runar Waawanyanka
m.: Unique od Úhoště
chov.: Hana Kaufmanová
maj.: Cindy Kiel



TŘÍDA MLADÝCH:

ALL STAR Z MOLU ES  - V2
o.: Erik z Věrné smečky
m.: Yukon z Molu Es   
chov.: Monika Soukupová
maj.: Hana Arazimová

GERO KUKLÍK  - VD 3
o.: Alien Srdcerváč
m.: Brook Kuklík
chov. + maj.: Jaroslava Mrkosová

GORAN Z DEŠTNÉ HORY  - V1, CAJC
o.: Aschar Arqeva
m.: Dakota z Deštné hory
chov.: Stanislav Süsser
maj.: Jan Gorel

JACK II OD ÚHOŠTĚ  - NEDORAZIL
o.: Amore Mio Srdcerváč
m.: Wolfy Crying Wolf
chov.: Hana Kaufmanová
maj.: Carolin Werlich   

JOLLY JOCKER II OD ÚHOŠTĚ  - VD4
o.: Amore Mio Srdcerváč
m.: Wolfy Crying Wolf
chov.: Hana Kaufmanová
maj.: Ulrich Russ



MEZITŘÍDA:

ART Z VŠESTUDSKÝCH PLÁNÍ  - VD4
o.: Bakain Grey Diamond
m.: Atti z Údolí komárů
chov. + maj.: Radek Bláha   

BALZAC GRIS BRISA  - V2, r.CAC
o.: Echo z Údolí ticha
m.: Catrin z Vlčího dubu
chov.: Lenka Voráčková
maj.: Zdeněk Dvořák

CERBERUS ARQEVA  - VD3
o.: Amore Mio Srdcerváč
m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová
maj.: Jana Šuterová

ETZEL DI MONTEMORELLO KUKLÍK  - V1, CAC
o.: Amarok Arimminum
m.: Wolfish Witch z Molu Es
chov. + maj.: Jaroslava Mrkosová



TŘÍDA OTEVŘENÁ:

BARD JANTAROWA WATAHA  - VD4
o.: Amber Wolf z Peronówki
m.: Beti Wilk z Polskiego Dworu
chov.: Elźbieta Wojtko
maj.: Petr Krejčí

CALTOO WAAWANYANKA  - V3
o.: Alien Srdcerváč
m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne
maj.: Michal Machara   

HARO II OD ÚHOŠTĚ  - V2, r.CAC
o.: Cork Stín vlka
m.: Moki od Úhoště
chov.: Hana Kaufmanová
maj.: Jana Drábková   

RUBY PASSO DEL LUPO  -VD
o.: Will Passo del Lupo z Molu Es
m.: Sioux Passo del Lupo
chov.: Fabio Caselli
maj.: Magda Andrlová        

ZIGGY LEE Z MOLU ES  - V1, CAC, VÍTĚZ KLUBOVÉ VÝSTAVY PES
o.: Erik z Věrné smečk
m.: Arimminum Upstream
chov.: Monika Soukupová
maj.: Monika Karasová

TŘÍDA PRACOVNÍ:

ZAR MOLU ES  - V1, CAC
o.: Erik z Věrné smečky
m.: Arimminum Upstream   
chov.: Monika Soukupová
maj.: Zdeněk Bardisal


TŘÍDA VÍTĚZŮ:

ARES JASMINE EYES  -VYLOUČEN
o.: Darek z Údolí ticha
m.: Cavern z Věrné smečky
chov.: Zuzana Hubená
maj.: Lenka Brzobohatá   

Ch. SK, PL BALADIN ARQEVA  -NEDORAZIL
o.: Eury z Peronówki
m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová
maj.: Drahomíra Benová   

CAIR POTOMOK VLKOV  - V2, r.CAC
o.: Ares Karpatska svorka
m.: Frei Malý Bysterec
chov.: Alexandra Záhradníková
maj.: Julie Ledvinková

Int. Ch. CZAMBOR Z VLČÍHO DUBU  - V1, CAC
o.: Argo Přízrak Karpat
m.: Fea z Ponického dvora   
chov.: Roman Novotný
maj.: Grzegorz Stelmachowski


TŘÍDA VETERÁNŮ :

Ch. SK LUPUS CRYING WOLF  - V2
o: Boston Crying Wolf
m.: Demon Crying Wolf
chov.: Edit Molnár
maj.: Lucie Novoveská   

Int. Ch. OHNIVÁK Z MOLU ES  - V1, NEJLEPŠÍ VETERÁN
o.: Doran z Ponického dvora
m.: Ajbix Mrazivé ticho
chov.: Monika Soukupová
maj.: Kamila Nováková



FENY:

TŘÍDA ŠTĚŇAT:

BERUŠKA TAWY  - VN1
o.: Cater Šedý samotář
m.: Welcoming Wolf Eden serveru
chov. + maj.: Lenka Brzobohatá

CINDY GREY ŠEDÝ POKLAD  - VN2
o.: Amore Mio Srdcerváč
m.: Daily Wolf Roderick Sodar
chov. + maj.: Radek Kunc   

DÁŠENKA TAWY  - NEDORAZILA
o.: Gunner Malý Bysterec
m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá
maj.: Barbora Vinklátová

DENNY TAWY  - VN3
o.: Gunner Malý Bysterec
m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá
maj.: Jana Hubená

IRYSKA Z VĚRNÉ SMEČKY  - VN4
o.: Calwin Vlčí naděje
m.: Elza z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová
maj.: Anna Poláková   


TŘÍDA DOROSTU:

ANGEL KIRA S DIVOKOU KRVÍ  - NEDORAZILA
o.: Timmy od Úhoště
m.: Arya Arqeva
chov. + maj.: Tereza Dohnalová   

AWANYANKE TAIGA ŠUNGMÁNITU-HA KHOYÁKE  - VN
o.: Akeenah Runar Waawanyanka
m.: Dračice Darlin z Věrné smečky
chov.: Lenka Dragonari
maj.: Jaroslav Monte Kvasnica

AZSHARA S DIVOKOU KRVÍ  - VN
o.: Timmy od Úhoště
m.: Arya Arqeva
chov. + maj.: Tereza Dohnalová       

BASTILA Z PODŘIPSKÉ SAMOTY  - VN
o.: Belke Outlaws Heaven
m.: Asta Jasmine Eyes
chov.: Jana Zítková
maj.: Michaela Koukalová

BETA Z MOLU ES  - VN
o.: Car od Voldušské nivy
m.: Yukon z Molu Es   
chov.: Monika Soukupová
maj.: Aleš Táborský   

BEYZANUR Z MOLU ES  - VN
o.: Car od Voldušské nivy
m.: Yukon z Molu Es   
hov.: Monika Soukupová
maj.: Vivian Siebert

BORA BORA Z MOLU ES  - VN
o.: Car od Voldušské nivy
m.: Yukon z Molu Es   
chov.: Monika Soukupová
maj.: Martin Jakeš

GÁJA SRDCERVÁČ  - VN2
o.: Echo Crying Wolf
m.: Ave Tajga Arimminum
chov. + maj.: Daniela Čílová

JARUŠKA KUKLÍK LUPI DI MONTEMORELLO  - VN4
o.: Chewbe del Baldo
m.: Brezzewolf Lupi di Montemorello
chov.: Mario Noce
maj.: Jaroslava Mrkosová

JENNY VON DER WOLFSSCHLEIFE – VN1, NEJLEPŠÍ DOROST
o.: Hitt spod Dumbiera
m.: Grace von der Wolfsschleife
chov.: Jörg Schmidt
maj.: Dana Matušincová   

YOKO Z LITAVSKÉ KOTLINY  - VN3
o.: Bounty z Blatnických vinic
m.: Tara z Litavské kotliny
chov.: Václav Zeisek
maj.: Michal Černý


TŘÍDA MLADÝCH:

ARCHIE Z MOLU ES  - V1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ
o.: Erik z Věrné smečky
m.: Yukon z Molu Es   
chov.: Monika Soukupová
maj.: Jitka Křovinová   

ARKA Z POSTUPICKÉHO PODLESÍ  - V2
o.: Bart z Věrné smečky
m.: Xitta z Molu Es   
chov. + maj.: Miloš Pelikán


MEZITŘÍDA:

ANCH SU NAMON LUCAN  - VD4
o.: Bounty z Blatnických vinic
m.: Cilli Polární vlk   
chov.: Jiří Lučan
maj.: Helena Mildorfová   

ATINKA SUN Z MOLU ES  -V1, CAC
o.: Erik z Věrné smečky
m.: Yukon z Molu Es   
chov. + maj.: Monika Soukupová

BEATRIS GRIS BRISA  - DOBRÁ
o.: Echo z Údolí ticha
m.: Catrin z Vlčího dubu
chov. + maj.: Lenka Voráčková

CARCOOLKA ARQEVA  - V3
o.: Amore Mio Srdcerváč
m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová
maj.: Michaela Stalmacherová

EETEE II OD ÚHOŠTĚ  - V2, r.CAC
o.: Czambor z Vlčího dubu
m.: Unique od Úhoště
chov.: Hana Kaufmanová
maj.: Grzegorz Stelmachowski   

FREYA SOTIS  - NEDORAZILA
o.: Arab Midgardhus
m.: Cessie Sotis
chov. + maj.: Helena Hubáčková


TŘÍDA OTEVŘENÁ:

AGLAYA Z MOLU ES  - V1, CAC
o.: Erik z Věrné smečky
m.: Yukon z Molu Es   
chov.: Monika Soukupová
maj.: Petra Dušánková

AITANÁ NORSKÝ VLK  - NEDORAZILA
o.: Art z Viktóriinej záhrady
m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov. + maj.: Jana Zahradníková   

AMMY SMEČKA BARON  - VD
o.: Altaj Norský vlk
m.: Bonnie Osada Draklem   
chov.: Martin Prášil
maj.: Lukáš Vomočil

AN BIZZARÉ AMANT GRIS  - VD4
o.: Amor Sokolí oko
m.: Grey spod Ďumbiera
chov.: Martina Fišerová
maj.: Petra Burianová

ARYA ARQEVA  - VD
o.: Qeron z Molu Es
m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová
maj.: Tereza Dohnalová   

ASTA JASMINE EYES  - VD
o.: Darek z Údolí ticha
m.: Cavern z Věrné smečky
chov.: Zuzana Hubená
maj.: Jana Zítková

CASEY KARPATSKÝ BANDITA  - V3
o.: Brest Sotis
m.: Bria Bariho dvůr
chov.: Jaroslava Vosátková
maj.: Alena Bílková

CASSIOPEIA STÍN VLKA  - VD
o.: Dak Kollárov dvor
m.: Bonnie Mrazivé ticho
chov.: Jana Schubertová
maj.: Lenka Brzobohatá

CORINA SOTIS  - VD
o.: Art z Viktóriinej záhrady
m.: Felon Eden severu
chov.: Helena Hubáčková
maj.: Karel Hollegcha

DANAE KARPATSKÝ BANDITA  - VD
o.: Cody z Kopáčkova dvora
m.: Bria Bariho dvůr
chov. + maj.: Jaroslava Vosátková

DARLEY KARPATSKÝ BANDITA  - VD
o.: Cody z Kopáčkova dvora
m.: Bria Bariho dvůr
chov. + maj.: Jaroslava Vosátková

ENIGMA CRYING WOLF  - VD
o.: Hitt spod Dumbiera
m.: Arys z Oravy   
chov.: Edit Molnar
maj.: Lucie Novoveská   

ZEPHIRÉ Z MOLU ES  - V2, r.CAC
o.: Erik z Věrné smečky
m.: Arimminum Upstream   
chov.: Monika Soukupová
maj.: Tomáš Landkamr


TŘÍDA PRACOVNÍ :

BELLA TARA Z BLATNICKÝCH VINIC - NEDORAZILA
o.: Unkas z Molu Es
m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík
maj.: Jiří Drábek


TŘÍDA VÍTĚZŮ:

Ch. BY AJŠA Z CHTELNICKÝCH LESOV  - V2
o.: Carr Malý Bysterec
m.: Hermína Oskár Dór       
chov.: Lubomír Soják
maj.: Olga Yastrebova

Ch. SK SCARLET EDEN SEVERU  - V3
o.: Karlik Crying Wolf
m.: Josefina Eden severu   
chov. + maj.: Lucie Novoveská   

Ch. CZ, SK YUKON Z MOLU ES  - V1, CAC, VÍTĚZ KLUBOVÉ VÝSTAVY FENA, BOB
o.: Hargo L’Amico del Lup
m.: Arimminum Upstream       
chov. + maj.: Monika Soukupová   



TŘÍDA VETERÁNŮ:

Ch. CZ ARIMMINUM UPSTREAM  - V2
o.: Aron Malý Bysterec
m.: Ambra Vlčí naděje
chov.: Šárka Matrasová
maj.: Monika Soukupová

Ch. SK ASET VOODOO WOLF Z PERONÓWKI  - V1
o.: Milo Ruskov dvor
m.: Jolly z Molu Es
chov.: Malgorzata Peron
maj.: Michaela van Erne

Ch. CZ BRENNA Z KAMENAČEK  - NEDORAZILA
o: Kairo od Úhoště
m.: Heňa Kysucká hviezda
chov.: Jan Šesták
maj.: Petr Černohorský

BRIA BARIHO DVŮR  - NEDORAZILA
o: Nick Šedá eminence
m.: Heda z Holické pláně CS
chov.: Helena Sedláčková
maj.: Jaroslava Vosátková

FANTAZIE Z VLČÍ CHALOUPKY  - NEDORAZILA
o: Agar Reolup
m.: Barča z Ponického dvora
chov.: Marcela Pluhařová
maj.: Jana Zahradníková

Ch. CZ JULIE Z LITAVSKÉ KOTLINY  - NEDORAZILA
o.: Ariel Dar přírody
m.: Ira z Litavské kotliny
chov.: Václav Zeisek
maj.: Lucie Novoveská


SOUTĚŽE:

NEJHEZČÍ PÁR PSŮ:

Czambor Z VLČÍHO DUBU + Eetee II OD ÚHOŠTĚ
maj.: Grzegorz Stelmachowski

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA:

Z MOLU ES
maj.: Monika Soukupová

Z galerie