Výsledky výstav

Speciální výstava - Nadějkov, 23.9.2012

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 7. 4. 2014 11:16 Zveřejněno 10. říjen 2012
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 4574

Na speciální výstavu ČSV bylo přihlášeno 43 ČSV, z toho 18 psů a 25 fen. Předvedeno bylo 39 ČSV, z toho 15 psů a 24 fen.
Rozhodčí: Monika Soukupová

Fotogalerie



PSI

Třída mladých:

1. AKIM Z VLČÍ BOUDY   V1, CAJC
nar. 15.11.2011, CMKU/CSV/3222/11
o.: Bounty z Blatnických vinic, m.: Qesta Eden severu
chov.: Martina Hokešová, maj.: Lenka Brzobohatá

2. COOL Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY   D
nar. 5.10.2011, CMKU/CSV/3020/11
o.: Carr Malý Bysterec, m.: Bellis Stín vlka
chov. + maj.: David Seibt

3. CUKI AMANT GRIS   VD
nar. 4.12.2011, CMKU/CSV/3148/11
o.: Akkon de Molay, m.: Grey spod Ďumbiera
chov.: Martina Fišerová, maj.: Marta Nobarová

Mezitřída:

4. ARGO JARTON   V4
nar. 4.2.2011, CMKU/CSV/2939/11
o.: Argo Přízrak Karpat, m.: Brita z Vlčího dubu
chov.: Jaroslava Budínská, maj.: Lubomír Hůrka

5. BAZILIŠEK Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY nenastoupil
nar. 5.11.2010, CMKU/CSV/2767/10
o.: Cairo Sotis, m.: Bellis Stín vlka
chov.: David Seibt, maj.: Jana Schubertová

6. CAIR POTOMOK VLKOVV1, CAC, nejlepší pes, BOB
nar. 19.12.2010, CMKU/CSV/3009/11
o.: Ares Karpatska svorka, m.: Frei Malý Bysterec
chov.: Alexandra Záhradníková, maj.: Julie Ledvinková

7. CALTOO WAAWANYANKA   V3
nar. 22.11.2010, CMKU/CSV/2822/10
o.: Alien Srdcerváč, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne, maj.: Michal Machara

8. RUBY PASSO DEL LUPO   V2
nar. 15.10.2010, CMKU/CSV/2931/11
o.: Will Passo del Lupo, m.: Sioux Passo del Lupo
chov.: Fabio Caselli, maj.: Magda Andrlová

Třída otevřená:

9. ARGO Z NOVOBĚLSKÉ KOTLINY nenastoupil
nar. 21.5.2010, CMKU/CSV/2721/10
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Brita z Hvozdecké kotliny
chov.: Zbyněk Adámek, maj.: Lenka Brzobohatá

10. ATREY AMANT GRIS   V
nar. 5.12.2009, CMKU/CSV/2586/09
o.: Amor Sokolí oko, m.: Grey spod Ďumbiera
chov.: Martina Fišerová, maj.: Radek a Romana Otradovští

11. BADY GREY STŘÍPEK SNŮ   V4
nar. 12.6.2009, CMKU/CSV/2510/09
o.: Fas Lupus Bohemia Genao, m.: Dayen Sotis
chov.: Jaroslava Smištíková, maj.: Bohumil Válek

12. BART Z BLATNICKÝCH VINIC   V3
nar. 12.10.2008, CMKU/CSV/2350/08
o.: Unkas z Molu Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík, maj.: Karel Štochl

13. BOUNTY Z BLATNICKÝCH VINIC   V2, r.CAC
nar. 12.10.2008, CMKU/CSV/2325/08
o.: Unkas z Molu Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík, maj.: Petr Treppesch

14. EICO SOTIS   V1, CAC
nar. 8.1.2010, CMKU/CSV/2635/10
o.: Clif Sotis, m.: Rasty z Molu Es
chov.: Helena Hubáčková, maj.: Lenka Faltýnková

Třída vítězů:

15. Ch. CZ ALUCARD GREY STŘÍPEK SNŮ   V1, CAC
nar. 27.1.2008, CMKU/CSV/2268/08
o.: Fas Lupus Bohemia Genao, m.: Dara spod Ďumbiera
chov.: Jaroslava Smištíková, maj.: Lenka Brzobohatá

Třída veteránů:

16. AMOR SOKOLÍ OKO   V2
nar. 9.11.2003, CMKU/CSV/1649/03
o: Cagi od Úhoště, m.: Cina Kazanova stopa
chov.: Jaroslav Pavlík, maj.: Martina Fišerová

17. Ch. SK LUPUS CRYING WOLF nenastoupil
nar. 10.11.2003, CMKU/CSV/1954-06/03
o: Boston Crying Wolf, m.: Demon Crying Wolf
chov.: Edit Molnár, maj.: Lucie Novoveská

18. Int. Ch. OHNIVÁK Z MOLU ES   V1
nar. 23.10.2002, CMKU/CSV/1478/02
o.: Doran z Ponického dvora, m.: Ajbix Mrazivé ticho
chov.: Monika Soukupová, maj.: Kamila Nováková

FENY

Třída štěňat:

19. FIREFLY SRDCERVÁČ   VN1, nejlepší štěně
nar. 2.4.2012, CMKU/CSV/3283/12
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Daniela Čílová, maj.: Markéta Sladkovská

20. FIRE FOX SRDCERVÁČ   VN2
nar. 2.4.2012, CMKU/CSV/3284/12
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Daniela Čílová, maj.: Zuzana Satinská

Třída dorostu:

21. AISCHA LOVE TAWY   VN2
nar. 20.1.2012, CMKU/CSV/3240/12
o.: Bajkal Tajomný tulák, m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá, maj.: Bohumil Válek

22. AMBRA TAWY   VN1, nejlepší dorost
nar. 20.1.2012, CMKU/CSV/3242/12
o.: Bajkal Tajomný tulák, m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá, maj.: Lenka Brzobohatá a Pavel Novák

Třída mladých:

23. AGLAYA Z MOLU ES   V2
nar. 2.12.2011, CMKU/CSV/3155/11
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Yukon z Molu Es
chov.: Monika Soukupová, maj.: Petra Dušánková

24. AIKA Z VLČÍ BOUDY   V
nar. 15.11.2011, CMKU/CSV/3224/11
o.: Bounty z Blatnických vinic, m.: Qesta Eden severu
chov. + maj.: Martina Hokešová

25. BRIE LOSTRIS   V4
nar. 9.9.2011, CMKU/CSV/3016/11
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Annie z Holštejna
chov.: Kateřina Doležalová, maj.: Radek Otradovský

26. CALAMITY JANE Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY   VD
nar. 5.10.2011, CMKU/CSV/3022/11
o.: Carr Malý Bysterec, m.: Bellis Stín vlka
chov.: David Seibt, maj.: Vlasta Fišnarová

27. CARCOOLKA ARQEVA   V3
nar. 16.11.2011, CMKU/CSV/3111/11
o.: Amore Mio Srdcerváč, m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová, maj.: Michaela Stalmacherová

28. CRYSTALI Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY   V
nar. 5.10.2011, CMKU/CSV/3024/11
o.: Carr Malý Bysterec, m.: Bellis Stín vlka
chov.: David Seibt, maj.: Petr Treppesch

29. DAYTONA KUKLÍK   V
nar. 27.5.2011, CMKU/CSV/2963/11
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Uny Tossa z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová, maj.: Maria Steinerová

30. ENNY Z KOPÁČKOVA DVORA neposouzena
nar. 16.11.2011, CMKU/CSV/3135/11
o.: Alucard Grey Střípek snů, m.: Dizzy Chlumecké podzámčí
chov.: Ladislav Kopáček, maj.: Lenka Brzobohatá a Michal Matyščák

31. FREYA SOTIS   V1, CAJC, nejlepší mladý jedinec
nar. 6.7.2011, CMKU/CSV/2994/11
o.: Arab Midgardhus, m.: Cessie Sotis
chov. + maj.: Helena Hubáčková

Mezitřída:

32. AMMY SMEČKA BARON   V2, r.CAC
nar. 21.1.2011, CMKU/CSV/2914/11
o.: Altaj Norský vlk, m.: Bonnie Osada Draklem
chov.: Martin Prášil, maj.: Lukáš Vomočil

33. ELLI SRDCERVÁČ   V1, CAC
nar. 16.5.2011, CMKU/CSV/2958/11
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Arimminum Ave Tajga
chov.: Daniela Čílová, maj.: Pavel Kohout

Třída otevřená:

34. AITANÁ NORSKÝ VLK   V2, r.CAC
nar. 1.12.2008, CMKU/CSV/2416/08
o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov. + maj.: Jana Zahradníková

35. HERMIONA Z VĚRNÉ SMEČKY   V4
nar. 17.1.2010, CMKU/CSV/2645/10
o.: Draco z Peronówki, m.: Assay z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Roman Krčmář

36. HOUDINI Z VĚRNÉ SMEČKY   VD
nar. 17.1.2010, CMKU/CSV/2646/10
o.: Draco z Peronówki, m.: Assay z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Dagmar Němcová

37. TARA Z LITAVSKÉ KOTLINY   VD
nar. 22.5.2008, CMKU/CSV/2309/08
o.: Atewa Bílý měsíc, m.: Peggy z Litavské kotliny
chov. + maj.: Václav Zeisek

38. XÍ OD ÚHOŠTĚ   V3
nar. 30.7.2009, CMKU/CSV/2544/09
o.: Jawzahr z Peronówki, m.: Queen od Úhoště
chov.: Hana Kaufmanová, maj.: Jiří Čertík

39. ZEPHIRÉ Z MOLU ES   V1, CAC
nar. 28.5.2010, CMKU/CSV/2727/10
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Arimminum Upstream
chov.: Monika Soukupová, maj.: Tomáš Landkamr

Třída pracovní:

40. BLACK SHADOW ARQEVA V1, CAC, nejlepší fena
nar. 1.7.2010, CMKU/CSV/2743/10
o.: Eury z Peronówki, m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová, maj.: Marie Hartmanová

41. BELLA TARA Z BLATNICKÝCH VINIC   V2, r.CAC
nar. 12.10.2008, CMKU/CSV/2356/18
o.: Unkas z Molu Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík, maj.: Jiří Drábek

Třída veteránů:

42. Ch. SK ASET VOODOO WOLF Z PERONÓWKI   V1
nar. 26.11.2002, CMKU/CSV/1549-03/02
o.: Milo Ruskov dvor, m.: Jolly z Molu Es
chov.: Malgorzata Peron, maj.: Michaela van Erne

43. FANTAZIE Z VLČÍ CHALOUPKY   V2
nar. 25.8.2004, CMKU/CSV/1715/04
o: Agar Reolup, m.: Barča z Ponického dvora
chov.: Marcela Pluhařová, maj.: Jana Zahradníková

SOUTĚŽE

Nejkrásnější pár:

Atrey AMANT GRIS + Brie LOSTRIS

Bounty z BLATNICKÝCH VINIC + Crystali Z BŘEZOVSKÉ SAMOTYVítězové

Nejlepší chovatelská stanice:

Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY – Bazilišek, Cool, Calamity Jane, Crystali nenastoupili

Dodatečně přihlášeni

SRDCERVÁČ – Elli, Firefly, Fire Fox    Vítězové

Z galerie