Výsledky výstav

Speciální výstava - Jevišovice, 25.9.2011

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 7. 4. 2014 11:21 Zveřejněno 6. prosinec 2011
Napsal Karel Skoupý Zobrazeno: 4746

Na speciální výstavu ČSV bylo přihlášeno 37 ČSV, z toho 20 psů a 17 fen. Předvedeno bylo 33 ČSV, z toho 18 psů a 15 fen. Rozhodčí: Jana Tomešková

Fotogalerie


PSI – TŘÍDA ŠTĚŇAT

1

Edie Srdcerváč

VN1, nejlepší štěně

 

CMKU/CSV/2953/11

* 16.5.2011

 

o:

Hitt spod Ďumbiera

ch:

Ing. Daniela Čílová

 

m:

Arimminum Avetajga

maj:

Ing. Daniela Čílová

 

PSI – TŘÍDA DOROSTU

2

Drakkar Grey Střípek snů

VN1

 

CMKU/CSV/2924/11

* 17.2.2011

 

o:

Ostin Eden severu

ch:

Jaroslava Smištíková

 

m:

Dayen Sotis

maj:

Zuzana Hajdú

 

PSI – TŘÍDA MLADÝCH

3

Al Pacino Steelmaker

nenastoupil

 

CMKU/CSV/2748/10

* 19.7.2010

 

o:

Blade z Malého ráje

ch:

Ing. Michaela Stalmacherová

 

m:

Rena z Litavské kotliny

maj:

David Zeman

4

Alain Delon Steelmaker

V

 

SLRČV-000053 (CMKU/CSV/2747/10)

* 19.7.2010

 

o:

Blade z Malého ráje

ch:

Ing. Michaela Stalmacherová

 

m:

Rena z Litavské kotliny

maj:

Miran Loparič

5

Baladin ArQeVa

nenastoupil

 

CMKU/CSV/2738/10

* 1.7.2010

 

o:

Eury z Peronówki

ch:

Jiřina Nekvasilová

 

m:

Valkýra z Molu Es

maj:

Drahomíra Benová

6

Bazilišek z Březovské samoty

V3

 

CMKU/CSV/2767/10

* 5.11.2010

 

o:

Cairo Sotis

ch:

Ing. David Seibt

 

m:

Bellis Stín vlka

maj:

Jana Schubertová

7

Belfedor ArQeVa

V2

 

CMKU/CSV/2739/10

* 1.7.2010

 

o:

Eury z Peronówki

ch:

Jiřina Nekvasilová

 

m:

Valkýra z Molu Es

maj:

Dominika Zaciosová

8

Dante od Voldušské nivy

V4

 

CMKU/CSV/2831/10

* 11.11.2010

 

o:

Quenno od Úhoště

ch:

Michal Ekl

 

m:

Era Chlumecké podzámčí

maj:

Dita Bortlíková

9

Ferral z Deštné hory

V1, CAJC, nejlepší mladý jedinec

 

CMKU/CSV/2772/10

*  14.9.2010

 

o:

Art Mijaver

ch:

Stanislav Süsser

 

m:

Beky Šedý samotář

maj:

Petr Kořínek

10

Ruby Passo del Lupo

V

 

CMKU/CSV/2931/11 (ROI 11/3649)

* 15.10.2010

 

o:

Will Passo del Lupo z Molu Es

ch:

Fabio Caselli

 

m:

Sioux Passo del Lupo

maj:

Magda Andrlová

 

PSI – MEZITŘÍDA

11

Aschere Sirius Black Tajemný Přelud

V2, res.CAC, ČKŠ

 

CMKU/CSV/2559/09

* 14.10.2009

 

o:

Ben z Chrlických plání

ch:

Dalibor Teimer

 

m:

Clowie Stín vlka

maj:

Marie Bulíková

12

Cassanova Srdcerváč

V1, CAC, nejlepší pes, BOB

 

CMKU/CSV/2627/09

* 17.12.2009

 

o:

Hitt spod Ďumbiera

ch:

Daniela Čílová

 

m:

Anne Lee Srdcerváč

maj:

Jana Rychtárechová

 

PSI – TŘÍDA OTEVŘENÁ

13

Akiak Garm z Holštejna

V

 

CMKU/CSV/2081/07

* 21.2.2007

 

o:

Kelt z Molu Es

ch:

Hana Procházková

 

m:

Carey Šedý chlup

maj:

Lenka Kachyňová

14

Altaj Norský vlk

V1, CAC, ČKŠ

 

CMKU/CSV/

* 1.12.2008

 

o:

Art z Viktoriinej zahrady

ch:

Jana Zahradníková

 

m:

Fantazie z Vlčí chaloupky

maj:

Jaroslav Uhlíř

15

Ares Jasmine Eyes

V4

 

CMKU/CSV/2488/09

* 25.4.2009

 

o:

Darek z Údolí Ticha

ch:

Zuzana Hubená

 

m:

Cavern z Věrné smečky

maj:

Lenka Brzobohatá

16

Bady Grey Střípek snů

V

 

CMKU/CSV/

* 12.6.2009

 

o:

Fas Lupus Bohemia Genao

ch:

Jaroslava Smištíková

 

m:

Dayen Sotis

maj:

Bohumil Válek

17

Bart z Blatnických vinic

V2, res.CAC

 

CMKU/CSV/2350/08

* 12.10.2008

 

o:

Unkas z Molu Es

ch:

MVDr. Milan Hanačík

 

m:

Aika z Vlčího dubu

maj:

Karel Štochl

18

Benjamin Ben Srdcerváč

V

 

CMKU/CSV/2506/09/11

* 24.6.2009

 

o:

Ceterach Stín vlka

ch:

Daniela Čílová

 

m:

Arimminum Avetajga

maj:

Roman Veselý

19

Bounty z Blatnických vinic

V3

 

CMKU/CSV/2352/098

* 12.10.2008

 

o:

Unkas z Molu Es

ch:

MVDr. Milan Hanačík

 

m:

Aika z Vlčího dubu

maj:

Petr Treppesch

 

PSI – TŘÍDA VÍTĚZŮ

20

Alucard Grey Střípek snů, Ch.CZ, VSV, NV

V1, CAC, ČKŠ

 

CMKU/CSV/2268/08

* 27.1.2008

 

o:

Fas Lupus Bohemia Genao

ch:

Jaroslava Smištíková

 

m:

Dara spod Ďumbiera

maj:

Lenka Brzobohatá

 

FENY – TŘÍDA ŠTĚŇAT

21

Brigitte Bardott Steelmaker

VN1

 

CMKU/CSV/2952/11

* 10.5.2011

 

o:

Amore Mio Srdcerváč

ch:

Ing. Michaela Stalmacherová

 

m:

Rena z Litavské kotliny

maj:

Milan Tomek

22

Elli Srdcerváč

VN3

 

CMKU/CSV/2958/11

* 16.5.2011

 

o:

Hitt spod Ďumbiera

ch:

Ing. Daniela Čílová

 

m:

Arimminum Avetajga

maj:

Pavel Kohout

23

Exa Srdcerváč

VN2

 

CMKU/CSV/2960/11

* 16.5.2011

 

o:

Hitt spod Ďumbiera

ch:

Ing. Daniela Čílová

 

m:

Arimminum Avetajga

maj:

Ivona Orgoníková

 

FENY – TŘÍDA DOROSTU

24

Daisy Grey Střípek snů

VN2

 

CMKU/CSV/2925/11

*  17.2.2011

 

o:

Ostin Eden severu

ch:

Jaroslava Smištíková

 

m:

Dayen Sotis

maj:

Jaroslava Smištíková

25

Darienne Grey Střípek snů

VN1, nejlepší dorost

 

CMKU/CSV/2926/11

*  17.2.2011

 

o:

Ostin Eden severu

ch:

Jaroslava Smištíková

 

m:

Dayen Sotis

maj:

Michaela Hyžíková

 

FENY – TŘÍDA MLADÝCH

26

Black Shadow ArQeVa

V3

 

CMKU/CSV/2743/10

* 1.7.2010

 

o:

Eury z Peronówki

ch:

Jiřina Nekvasilová

 

m:

Valkýra z Molu Es

maj:

Marie Hartmanová

27

Butterfly ArQeVa

V2

 

CMKU/CSV/2745/10

*  1.7.2010

 

o:

Euri z Peronówki

ch:

Jiřina Nekvasilová

 

m:

Valkýra z Molu Es

maj:

Jiřina Nekvasilová

28

Dream of Darkness Srdcerváč

V1, CAJC

 

CMKU/CSV/2830/10

* 29.11.2010

 

o:

Crying Wolf Gisotsu

ch:

Daniela Čílová

 

m:

Anne Lee Srdcerváč

maj:

Romana Šmídová

 

FENY – MEZITŘÍDA

29

Ambra Tajemný přelud

V3

 

CMKU/CSV/2561/09

* 14.10.2009

 

o:

Ben z Chrlických plání

ch:

Dalibor Teimer

 

m:

Clowie Stín vlka

maj:

Lenka Brzobohatá

30

Cesmína Vlčí naděje

V1, CAC, ČKŠ, nejlepší fena

 

CMKU/CSV/2663/10

* 6.2.2010

 

o:

Bonifác Testamonium diaboli

ch:

Hana Vránová

 

m:

Ma Cherie Arimminum

maj:

Jitka Krausová

31

Hermiona z Věrné smečky

V2, res.CAC

 

CMKU/CSV/2645/10

* 17.1.2010

 

o:

Draco z Peronówki

ch:

Hana Křížová

 

m:

Assay z Věrné smečky

maj:

Lenka Brzobohatá

 

FENY – TŘÍDA OTEVŘENÁ

32

Cassiopea Stín vlka

nenastoupila

 

CMKU/CSV/1945/06

* 15.1.2006

 

o:

Dak Kollárov dvor

ch:

Jana Schubertová

 

m:

Bonie Mrazivé ticho

maj:

Lenka Brzobohatá

33

Tara z Litavské kotliny

V1, CAC, ČKŠ

 

CMKU/CSV/2309/08/10

* 22.5.2008

 

o:

Atewa Bílý měsíc

ch:

Václav Zeisek

 

m:

Peggy z Litavské kotliny

maj:

Václav Zeisek

 

FENY – TŘÍDA VÍTĚZŮ

34

Agía Illiás Norský vlk, Ch. SK

V2, res.CAC

 

CMKU/CSV/2414/08

* 1.12.2008

 

o:

Art z Viktoriinej zahrady

ch:

Jana Zahradníková

 

m:

Fantazie z Vlčí chaloupky

maj:

Ing. Pavlína Hajduková

35

Anabella Lostris, NV

V1, CAC, ČKŠ

 

CMKU/CSV/2713/10

* 6.5.2010

 

o:

Amor Sokolí oko

ch:

Kateřina Doležalová

 

m:

Annie z Holštejna

maj:

Hana Pauchová

36

Chanel Passo del Lupo, NV

nenastoupila

 

CMKU/CSV/2729/10 (LOI 10/41760)

*  28.9.2009

 

o:

Will Passo del Lupo z Molu Es

ch:

Fabio Caselli

 

m:

Aiscia Passo del Lupo

maj:

Kamila Vidláková

             

 

FENY – TŘÍDA VETERÁNŮ

37

Bonie Mrazivé ticho, Ch. CZ

V1, nejlepší veterán

 

CMKU/CSV/889/98

*  24.4.1998

 

o:

Adon Irpruš

ch:

David Manca

 

m:

Ajša Dar přírody CS

maj:

Jana Schubertová

 

NEJHEZČÍ PÁR

  • Ares Jasmine Eyes + Ambra Tajemný přelud                                                          
    Lenka Brzobohatá

 

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

  • Chovatelská stanice „Střípek snů“ - 3 vrhy, 2 otcové a 2 matky
    Jaroslava Smištíková
    Ch. Alucard Grey Střípek snů, Bady Grey Střípek snů, Drakkar Grey Střípek snů, Daisy Grey Střípek snů, Darienne Grey Střípek snů

Z galerie