Výsledky výstav

Speciální výstava čsv 8.8.2021 Týnec nad Labem

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 27. 1. 2022 20:26 Zveřejněno 27. leden 2022
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 157

Speciální výstava čsv 8.8.2021 Týnec nad Labem
rozhodčí Iveta Nováková
 
PSI (males)
Třída štěňat (baby)
1 Pascal Šedý poklad  VN1, nejlepší štěně
2 Phantom Šedý poklad  nenastoupil
3 Uragán Falco s Divokou krví  VN2
 
Třída dorostu (puppy)
4 Anik Cairson Vlkošedý král Šumavy VN1  
5 Fadil Gribedyr  VN4
6 Falco ze Studeného VN  
7 Hiawatha Šungmánitu-ha Khoyáke  N
8 Chanté Wašté Šungmánitu-ha Khoyáke  N
9 Chippewya Šungmánitu-ha Khoyáke  VN3
10 Orfeus Šedý poklad  VN2
 
Třída mladých (junior)
11 Nadir Šedý poklad  VD4
12 Orin z Blatnických vinic VD3 
13 Qerdys ArQeVa  V2
14 Silver Bullet Salto del Lupo  V1, CAJC
 
Mezitřída (intermediate)
15 Adam z Lesa pod Pancířem  VD
16 Alwin od Carcoolky VD
17 Aron Vlčí něha  V3
18 Cedric Diggory Mé Vlčí Já  V1, CAC
19 Enzo Perseus ze Studeného  VD
20 Chu-cho z Postupického podlesí  V4 
21 Mortimer Šedý poklad  V2, r.CAC, ČKŠ
 
Třída otevřená (open)
22 Alan Alda Perun White Grey Azabell  V
23 Argo ze Skřinářova VD
24 Argo od Carcoolky  V
25 Baikan Srdce draka  VD
26 Boreas Svítynus z Rasoviska   V
27 Darius Dino Silesian Hunter V
28 Druid III od Úhoště  V
29 Emhyr z Rudého Údolí  V
30 Frey z Rudého údolí  V1, CAC, ČKŠ
31 Garry Lee Foresta Incantata  V
32 Jagger Šedý poklad   V3
33 Jazz Dakmat V4 
34 Joy Wolf ArQeVa V 
35 Justify Kassius z Molu Es V2, r.CAC
36 Kenzo Power Šedý poklad  V
 
Třída pracovní (working)
37 Bodrik Zdychavský vlk  nenastoupil
38 Guy de Maupassant z Molu Es V4
39 Chaan Čono z Molu V2, r.CAC
40 Cheyen Dakmat V3
41 Jasten Salto del Lupo V1, CAC, ČKŠ
 
Třída vítězů (champion)
42 Bajkal od Našej Vlčice V2, r.CAC
43 Blueakem BigBoss  V1, CAC, ČKŠ, VSV-pes, BOB
44 Korry z Molu Es nenastoupil
45 Kraken Kuklík V3
46 Mufasa Šedý poklad V4
 
Třída veteránů (veteran)
47 Cair Potomok vlkov  V1
48 Gero Kuklík  nenastoupil
49 Ziggy Lee z Molu Es V2
 
Třída čestná (honour)
50 Budulínek z Molu V1
51 Dew z Katusického dvora V2
 
FENY(females)
Třída štěňat (baby)
52 Crazy Chasing Glory  VN4
53 Pandora Šedý poklad  VN1
54 Ulrika s Divokou krví VN2
55 Ursula Hakuma s Divokou krví VN3  
 
Třída dorostu (puppy)
56 Almína Calupo Bohemia  VN1, nejlepší dorost
57 Hanwakhan Šungmánitu-ha Khoyáke  N4
58 Hanwí Šungmánitu-ha Khoyáke  VN2
59 Miracle z Molu Es  VN3
 
Třída mladých (junior)
60 Emfre Gribedyr  V1, CAJC, BOJ, BOS
61 Glory Miracle Mia  V
62 Cappuccetto Rosso e Himalaya V3
63 Nuttah Šedý poklad   nenastoupila
64 Only one Nanoo Srdcerváč  VD
65 Sky full of stars Salto del Lupo V2 
66 Tařička III od Úhoště  V4
 
Mezitřída (intermediate)
67 Amálie Vlčí něha V4
68 Anarchie Hlas vlka  V1, CAC, ČKŠ
69 Anilope Hlas Vlka  nenastoupila
70 Butterfly Lupus Belliatus  V2, r.CAC
71 Farija Sally Vlčí stín  VD
72 Frigg Anwar  V
73 Jasmínka II. Eden severu  V3
74 Riannon Drama Queen s Divokou krví  VD
 
Třída otevřená (open)
75 Aschley Sky Zázrak lesů  VD
76 Atka z Narog  nenastoupila
77 El Carcoolka z Molu Es  V3
78 Chandrakali z Molu Es   V
79 Ka Lupinka z Molu Es  V1, CAC, ČKŠ
80 LaMia s Divokou krví  VD
81 Muriel Srdcerváč V4
82 Siena Malý Bysterec V2, r.CAC  
83 Zara Grey Střípek snů  VD
 
Třída pracovní (working)
84 Baba Yaga V4   
85 Dášenka z Litavské kotliny  V2, r.CAC
86 Eris Anwar  V3
87 Happy Wolf Face de Campos y Lobos  V1, CAC, ČKŠ
 
Třída vítězů (champion)
88 Birsa Gribedyr V1, CAC, ČKŠ, VSV-fena
89 Cappuccetto Rosso e Ghiaccio V4
90 Ginger Passo del Lupo  V3
91 Legenda MOAI Šedý poklad V2, r.CAC
 
Třída veteránů (veteran)
92 Atinka Sun z Molu Es V1, BOV
93 Bella Lucky of Lukava  V3
94 Tara z Litavské kotliny V4
95 Zela z Peronowki  V2
 
Třída čestná (honour)
96 Joy´s Šedý poklad  V1
97 Zdenička z Litavské kotliny V2
 
SOUTĚŽE (competitions)
Nejlepší pár  (best brace)
1. Bajkal od Našej vlčice+Happy Wolf Face de Campos y Lobos
2. Blueakeom BigBoss+Butterfly Lupus Belliatus
 
Nejlepší chovatelská skupina (best breeders´group)
1. Šedý poklad
2. Salto del Lupo
3. z Molu Es