Výsledky výstav

Výsledky Klubová výstava Drahonín 2. 10. 2021

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 17. 1. 2022 19:41 Zveřejněno 17. leden 2022
Napsal Pavlína Hajduková Zobrazeno: 142

KLUBOVÁ VÝSTAVA ČSV 2. 10. 2021

Rozhodčí: Ing. Janka Brussová

PSI

Třída štěňat:

1 Danír Einar Old Greygun                 VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ

 

Třída dorostu:

2 Geralt Silesian Hunter                     VN1, NEJLEPŠÍ DOROST

3 Jaden Vlčí tlapka                             N2

4 Phantom Šedý poklad                      nenastoupil

 

Třída mladých:

5 Aeternus Morpheus Ganymelo            V

6 Alex Dancing Warrior                         VD

7 Art Dancing Warrior                           VD

8 Benmar Laghat Old Greygun               V2

9 Blizzard Hlas vlka                               VD

10 Amberwolfroyalty Donar                    V

11 Fadil Gribedyr                             V1, CAJC, KV MLADÝCH, BOJ

12 Falco ze Studeného                            VD

13 Fenrir ze Studeného                            V

14 Cappuccetto Rosso e Halloween            V

15 Hayad Dior Miracle Mia                        V4

16 Cappuccetto Rosso e Hollywood            V

17 Nadir Šedý poklad                               V3

18 O. J. Šedý poklad                                V

19 Oberon Šedý poklad                            V

20 Orfeus Šedý poklad                             V

21 Orin z Blatnických vinic                        VD

22 Rambo z Katusického dvora                  V

23 Silver Bullet Salto del Lupo                   V

 

Mezitřída:

24 Aron Vlčí něha                                      VD

25 Cedric Diggory Mé Vlčí Já                       V3

26 Ikigai Aaron Vlčí tlapka                         V2, r. CAC

27 Mortimer Šedý poklad                           V

28 Mufasa Šedý poklad                              V1, CAC, ČKŠ

29 Pancho z Katusického dvora                   V

30 Blackberry Lupus Belliatus                     V4

 

Třída otevřená:

31 Argo del Rio Fenrir                                 V

32 Athalas Kalimero Bohemica                     V3

33 Avur Maeg Brano                                 V1, CAC, ČKŠ, KV, BOB

34 Baikan Srdce draka                                 VD

35 Boreas Floki od Holského rybníka             V2, r. CAC

36 Brian Born of Diamond Dust                     nenastoupil

37 Cassius Clay Strážce Walhaly                    V

38 Darius Dino Silesian Hunter                     VD

39 Diego z Rudého údolí                              VD

40 Ell Cid Vlčí tlapka                                    VD

41 Esso z Rudého údolí                                VD

42 Grimm Vlčí tlapka                                   V

43 Jack Daniel´s Lupus Ardor                       V4

44 Jazz Dakmat                                           VD

45 Kalunga Šedý poklad                               V

46 Kenzo Power Šedý poklad                        V

47 Krek Srdcerváč                                        V

48 Kronos Xenox Šedý poklad                        VD

49 Lamborgino z Molu Es                               V

50 Lancelot Šedý poklad                                V

51 Logan Srdcerváč                                       VD

52 Persival ArQeVa                                        VD

 

Třída pracovní:

53 Zdychavský vlk Bodrik                            nenastoupil

54 J. T. z Molu Es                                         V2, r.CAC

55 Jasten Salto del Lupo                               V3

56 Ori Grey Střípek snů                                V

57 O´Taris Malý Bysterec                              V1, CAC

58 Trapper Grey Střípek snů                          V4

 

Třída Vítězů:

59 Blueakeom BigBoss                                  V1, CAC, ČKŠ

60 Cullen Miracle Mia                                    neposouzen

61 Eclisse                                                     V2, r. CAC

62 Kraken Kuklík                                           V

63 Lacky z Katusického dvora                         V3

64 Nikita z Blaznických vinic                           V4

 

Třída veteránů:

65 Baladin ArQeVa                                         V1

 

Třída čestná:

66 Budulínek z Molu Es                                  V1

67 Dew z Katusického dvora                           V2

 

FENY

Třída štěňat:

68 Agapé Wolf Love Story                           nenastoupila

69 Happy z Litavské kotliny                         nenastoupila

 

 

Třída dorostu:

70 Airis Navarrewolf                                     VN3

71 Elizabeth Bubbledog                                VN1

72 Pandora Šedý poklad                               VN4

73 X-treme Salto del Lupo                            VN2

 

Třída mladých:

74 Cappuccetto Rosso e Himalaya                 V1, CAJC, KV MLADÝCH

75 Agrita Dancing Warrior                             V

76 Aria Gaia Ganymelo                                 VD

77 Beersheva Xtravaganza Old Greygun         V3

78 Bludička Dancing Warrior                          V

79 Ennie Sokolí oko                                      V

80 Hazal Ayad Miracle Mia                              V4

81 Miracle z Molu Es                                      V

82 Sky Full of Stars Salto del Lupo                  V2

 

Mezitřída:

83 Amálie Vlčí něha                                     VD

84 Arien Vlčí něha                                       VD

85 Arwen Lupi si Nasce                                 V

86 Baiona O´Bara                                         V3

87 Butterfly Lupus Belliatus                           V4

88 Emfre Gribedyr                                         V2, r.CAC

89 Frigg Anwar                                              VD

90 Ileen Bellaimy Vlčí tlapka                           V1, CAC, ČKŠ

91 Purple Rain Salto del Lupo                         V

92 Riannon Drama Queen s Divokou krví         VD

 

Třída otevřená:

93 Aaliyah Born of Diamond Dust                  nenastoupila

94 Anarchie Hlas vlka                                   VD

95 Elsie z Litavské kotliny                             VD

96 En´Enra III z Peronowki                           V4

97 Chandrakali z Molu Es                              nenastoupila

98 Ice Queen z Molu Es                                VD

99 I´Khalessi Vlčí tlapka                               V

100 Muriel Srdcerváč                                    V2, r.CAC

101 Nimue Zeki s Divokou krví                      VD

102 Siena Malý Bysterec                               V3

103 Yla Freya Grey Střípek snů                      V1, CAC, ČKŠ

 

Třída pracovní:

104 Dášenka z Litavské kotliny                     V1, CAC, ČKŠ

105 Falka s Divokou krví                              V4

106 Happy Wolf Face de Campos y Lobos       V2, r.CAC

107 Windesprees Mirage Old Greygun            V3

 

Třída vítězů:

108 BirsaGribedyr                                         nenastoupila

109 Cappuccetto Rosso e Ghiaccio                  nenastoupila

110 Ginger Passo del Lupo                             V3

111 Legenda Moai Šedý poklad                      V2, r.CAC

112 Orava Malý Bysterec                            V1, CAC, ČKŠ, KV, BOS

 

Třída veteránů:

113 Aisha Atir Bohemia                                V3

114 Annabela z Vlčí boudy                            V2

115 Cindy Grey Šedý poklad                         V1, BOV

116 Hope Grey Střípek snů                           V4

 

Třída čestná:

117 Asta z Opoja pod Hájom                        V1

 

Nejlepší pár:

1. Blueakeom BigBoss + Siena Malý Bysterec

2. Silver Bullet Salto del Lupo + Sky Full of Stars Salto del Lupo

3. Trapper Grey Střípek snů + Hope Grey Střípek snů

 

Nejlepší CHS:

1. Old GreyGun

2. Šedý poklad

3. Salto del Lupo

Z galerie