Výsledky výstav

XXIII. Evropská výstava ČSV Bouzov 4.8.2019

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 7. 8. 2019 17:56 Zveřejněno 7. srpen 2019
Napsal Pavlína Hajduková Zobrazeno: 338

PSI/MALE

 

 

TŘÍDA ŠTĚŇAT/BABY CLASS

 

1.       KAI DAKMAT                               Nenastoupil

 

 

TŘÍDA DOROSTU/PUPPY CLASS

 

2.       AGON Z RODU ŠEDÝCH PSŮ               N

 

3.       AYKO Z NAROG                                VN3

 

4.       EYKO SILESIAN HUNTER                   VN2

 

5.       FREY Z RUDÉHO ÚDOLÍ                      N

 

6.       KÁIN S DIVOKOU KRVÍ                       N

 

7.       KALUNGA ŠEDÝ POKLAD                    VN

 

8.       KENZO POWER ŠEDÝ POKLAD            VN1

 

9.       NARSIL YUKON S DIVOKOU KRVÍ       VN4

 

 

TŘÍDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

 

10.   AKIM DUNAJSKÝ VLK                           V4

 

11.   ARON ŠEDÁ KREV                                 V

 

12.   BART KRHŮV DVŮR                              V3

 

13.   CASSIUS CLAY STRÁŽCE WALHALY        V

 

14.   DRACO CULL JR. MIRACLE MIA      V1, CAJC, EVROPSKÝ VÍTĚZ MLADÝCH, BOS

 

15.   JASTEN SALTO DEL LUPO                     V2

 

16.   MINAS ARTEX SRDCERVÁČ             Nenastoupil

 

17.   XERXES GREY STŘÍPEK SNŮ                 V

 

 

MEZITŘÍDA/INTERMEDIATE CLASS

 

18.   ANAKIN KRHŮV DVŮR                         V4

 

19.   ARGO DEL RIO FENRIR                        V

 

20.   ARON Z TOMARU                                V

 

21.   BAQIR JOEY UNEGA WAHYA           V2, Res. CAC

 

22.   CHAAN ČONO Z MOLU ES          V1, CAC, ČKŠ, EVROPSKÝ VÍTĚZ

 

23.   LACKY Z KATUSICKÉHO DVORA           V3

 

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ/OPEN CLASS

 

24.   ARES VLČÍ VÍTR                                  V

 

25.   ARCHAON NATHEDA                          VD

 

26.   ATHALAS KALIMERO BONEMICA          V

 

27.   BALTIC ATIUS TIRAWA                       V

 

28.   BOONTY BREY SERIGALA                   VD

 

29.   DARIUS DINO SILESIAN HUNTER        V

 

30.   DEBRNÍK DAK NORSKÝ VLK               V4

 

31.   ERAGON FARGO VLČÍ TLAPKA             V

 

32.   GAROU VLČÍ TLAPKA                          V

 

33.   HÁDES ASTAT TICHÝ STÍN                 VD

 

34.   KREK SRDCERVÁČ                              V

 

35.   NERO KUKLÍK                              V2, Res. CAC

 

36.   ORI GREY STŘÍPEK SNŮ               V1, CAC, ČKŠ

 

37.   SAMSON GREY STŘÍPEK SNŮ             VD

 

38.   TRAPPER GREY STŘÍPEK SNŮ              V

 

39.   X´APOLLYON II Z PERONÓWKI           VD

 

40.   X´ABBATON II Z PERONÓWKI            V3

 

 

TŘÍDA PRACOVNÍ/WORKING CLASS

 

41.   ALDARON SANGRE DE LOBO              V4

 

42.   BIG BOSS BLUEAKEOM                      V3

 

43.   EPPAN BURK GLOCK PACK              V2, Res. CAC

 

44.   OBI-WAN MALÝ BYSTEREC               V1, CAC

 

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ/WINNER CLASS

 

45.   CULLEN MIRACLE MIA                     V1, CAC, ČKŠ

 

46.   DEW Z KATUSICKÉHO DVORA          V2, Res. CAC

 

47.   KRAKEN KUKLÍK                               Nenastoupil

 

48.   KRIS WILCZA KRAINA                       Nenastoupil

 

49.   ORAN KUKLÍK                                        V3

 

 

TŘÍDA VETERÁNŮ/VETERAN CLASS

 

50.   ASCHERE SIRIUS BLACK TAJEMNÝ PŘELUD V2

 

51.   BOUNTY Z BLATNICKÝCH VINIC              V1

 

 

TŘÍDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

 

52.   BOOGABOO EDEN SEVERU                     V3

 

53.   BUDULÍNEK Z MOLU ES            V1, NEJLEPŠÍ Z TŘÍDY ČESTNÉ

 

54.   CUKI AMANT GRIS                                 V2

 

 

FENY/FEMALE

 

 

TŘÍDA ŠTĚŇAT/BABY CLASS

 

55.   ISABO II EDEN SEVERU                         VN2

 

56.   LEGENDA MOAI ŠEDÝ POKLAD        VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ

 

 

TŘÍDA DOROSTU/PUPPY CLASS

 

57.   ANU INTI VLK Z PODSTÁNĚ                   VN4

 

58.   ATKA Z NAROG                                    VN3

 

59.   DARLY SERIGALA                                  VN

 

60.   EN´ENRA III Z PERONÓWKI                  VN2

 

61.   HAPPY WOLF FACE DE CAMPOS Y LOBOS VN1, NEJLEPŠÍ DOROST

 

62.   NERI Z ORAVY                                      VN

 

63.   NIMUE ZEKI S DIVOKOU KRVÍ                VN

 

 

TŘÍDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

 

64.   BEKY KRHŮV DVŮR                                V

 

65.   BETTY KRHŮV DVŮR                              V

 

66.   BRÍSEOVNA STRÁŽCE WALHALY            VD

 

67.   JOY´S ŠEDÝ POKLAD                  V1, CAJC, EVROPSKÝ VÍTĚZ MLADÝCH, BOJ

 

68.   KATE Z BLATNICKCÝCH VINIC                V4

 

69.   MURIEL SRDCERVÁČ                       Nenastoupila

 

70.   XYLONA GREY STŘÍPEK SNŮ                  V2

 

71.   YLA FREYA GREY STŘÍPEK SNŮ              V3

 

 

MEZITŘÍDA/INTERMEDIATE CLASS

 

72.   AALIYAH BORN OF DIAMOND DUST        V

 

73.   AKASHA BORN OF DIAMOND DUST       VD

 

74.   AMINATE LEE DONDINWOLF                  V

 

75.   BABÍ LÉTO UNEGA WAHYA                    V4

 

76.   BELLA LUNA Z GRYZOVEJ SVORKY    V2, Res. CAC

 

77.   GINGER PASSO DEL LUPO                V1, CAC, ČKŠ

 

78.   CAARU Z MOLU ES                               VD

 

79.   CHITA EDEN SEVERU                           V3

 

80.   ICE QUEEN Z MOLU ES                         V

 

81.   VIOLET GREY STŘÍPEK SNŮ                  V

 

82.   WAPYA WHALE GREY STŘÍPEK SNŮ       V

 

83.   ZETNIA MAIKA II Z PERONÓWKI          VD

 

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ/OPEN CLASS

 

84.   ABU-ABU SERIGALA                            VD

 

85.   ALENKA KRHŮV DVŮR                          V

 

86.   ALLEGRA WOLF OF THE HIGLANDS       V

 

87.   AMBRA KOUZLO VLKŮ                    V1, CAC, ČKŠ

 

88.   ARACHNE WOLF OF THE HIGHLANDS    V

 

89.   ARRYA FERRA BUDDYWOLF                  VD

 

90.   ARTEMIS STRÁŽCE WALHALY               VD

 

91.   BIRSA GRIBEDYR                           V2, Res. CAC

 

92.   BLOOU SERIGALA                               VD

 

93.   BONIE FREYA SILESIAN HUNTER          V

 

94.   CASIOPEA Z RUDÉHO ÚDOLÍ               VD

 

95.   DANANN ERIN ANWAR                        V

 

96.   DENISKA WOLFDOG BOHEMIA             VD

 

97.   ELSA ELENTÁRI ŠEDÝ POKLAD             V3

 

98.   GINA LUCKY OF LUKAVA                      V

 

99.   ISIS DAKMAT                                      V4

 

100.           ULTIMA GREY STŘÍPEK SNŮ       VD

 

 

TŘÍDA PRACOVNÍ/WORKING CLASS

 

101.           CALYPSO SALTO DEL LUPO         V2, Res. CAC

 

102.           DÁŠENKA Z LITAVSKÉ KOTLINY  V3

 

103.           ERIS ANWAR                             V4

 

104.           ORAVA MALÝ BYSTEREC    V1, CAC, NEJ.Z PRACOVNÍCH TŘÍD, EVROPSKÝ VÍTĚZ, BOB

 

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ/WINNER CLASS

 

105.           ASTA Z OPOJA POD HÁJOM         V

 

106.           ENIGMA ŠEDÝ POKLAD               V1, CAC, ČKŠ

 

107.           FLEUR MALOU GREY DIAMOND V2, Res. CAC

 

108.           CHANCE EDEN SEVERU               V3

 

109.           TAMARINDA GREY STŘÍPEK SNŮ  V4

 

TŘÍDA VETERÁNŮ/VETERAN CLASS

 

110.           CATORI LIZA WHISPERING WOLF V1, BOV

 

111.           GIRA DAKMAT                            Nenastoupila

 

 

TŘÍDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

 

112.           HOPE GREY STŘÍPEK SNŮ            V1

 

 

SOUTĚŽE/COMPETITIONS

 

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

 

1.       ŠEDÝ POKLAD

 

2.       STŘÍPEK SNŮ

 

3.       SILESIAN HUNTER

 

 

NEJLEPŠÍ PÁR

 

1.       ALDARON SANGRE DE LOBO + ELSA ELENTÁRI ŠEDÝ POKLAD

 

2.       TRAPPER GREY STŘÍPEK SNŮ

 

 

NEJLEPŠÍ CHOVNÝ PES

 

BOOGABOO EDEN SEVERU

 

NEJLEPŠÍ CHOVNÁ FENA

 

HOPE GREY STŘÍPEK SNŮ

 

Z galerie