Nejbližší akce

Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 96 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Rok Měsíc Týden Dnes Vyhledat Přejít na měsíc

Speciální výstava čsv, 26.9., TÝNEC NAD LABEM

sobota, 26. září 2020, 08:00am - 05:00pm
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 2869

Byly odeslány vstupní listy na výstavu. Sledujte prosím aktuální dění - v současnosti ve středočeském kraji nařízeny roušky na venkovních akcích. Další případná omezení budou dle aktuálního stavu nařízení vlády a hejtmanů středočeského kraje.

Aktuality na https://www.facebook.com/events/2764846510457650/ 

finalpočtyfinalpočty

 Konečný stav

Tak jako minulý rok od nás dostane malou drobnost na památku stý přihlášený pes.

 

 vystvyst

 

SPONZOŘI:

calibra-logo-claimcalibra-logo-claim         logovenlogoven

 

DATUM

26.9.2020

Poznámka: 27.9. je na tomtéž místě pořádána klubová výstava a 28.9. je bonitace regionu Čechy.

 

MÍSTO

Kemp Marína-Týnec, http://www.marinatynec.cz/   GPS: 50°2'9.726"N, 15°20'53.394"E; 50.036035, 15.348165

Kemp Marina – ubytování:

Karolína Debelková

+420 722 173 408

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

KONTAKT NA ORGANIZÁTORA:

Hana Slezáčková +420 739 432 776, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Helena Jahelková +420 728 504 240, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (zejména problémy s přihlašováním)

ROZHODČÍ:

Petra Márová (psi, závěrečné soutěže, soutěže)

Anna Kochan (feny)

 

PROGRAM:

7:00-8:30 přejímka FENY

8:45 vyhlášení  Pracovního jedince roku 2019 a ocenění zasloužilých členů

9:00 posuzování FENY

10:00-11:30 přejímka PSI

12:00 posuzování PSI a závěrečné soutěže

Cca 15:00 – ukončení výstavy a oficiální zakončení

 

POPLATKY: 1. uzávěrka 15.8. a 2. uzávěrka 5.9.

POPLATKYPOPLATKY

 

Poplatky zasílejte bankovním převodem (nebo složenkou typu A) na č. účtu: 163723369/0800, variabilní symbol: číslo zápisu jednoho vystavovaného psa bez písmen a lomítek (nápověda: číslo zápisu máte uvedené v průkazu původu, začíná cmku/csv/). Do poznámky uveďte: Výstava Čechy a jméno Vašeho psa.

Štěňata, dorost, veteránI a čestná nejsou v případě přihlašování více psů bráni jako první pes.

Přihláška zaslaná pozdě nebo bez dokladu o zaplacení a bez OBOUSTRANNÉ čitelné kopie Průkazu původu FCI s vypsaným majitelem psa nebude přijata!

Pro rozlišení plateb 1. a 2. uzávěrky rozhoduje datum zadání platby. Při platbě více psů (1 majitel) uhraďte poplatek dohromady. Pro zařazení do třídy je rozhodující věk psa v den konání výstavy, ostatní podmínky musí být splněny a doloženy v den podání přihlášky. Rozdělení do tříd se řídí podle výstavního řádu ČMKU a FCI. V případě, že pes má narozeniny v den, kdy je vystavován, vystavovatel si může vybrat třídu (před uzávěrkou), do které bude pes zařazen. Pro zařazení do třídy pracovní, čestné nebo vítězů musí být přiložena fotokopie příslušného dokladu.

 

POKYNY K VYPLŇOVÁNÍ PŘIHLÁŠKY:

Vyplňujte elektronicky prostřednictvím formuláře http://www.cswolfdog.cz/index.php/akce/vystavy/prihlaska-na-vystavu na webu klubu. PRO KAŽDÉHO PSA I PRO KAŽDOU VÝSTAVU je nutné vyplnit samostatnou přihlášku. Ke každé přihlášce musí být přiložena kopie průkazu původu a kopie dokladu o zaplacení (vyjma čestná). Přihlášky zaslané emailem nebudou přijaty. Manipulanční poplatek při stornování přihlášk před druhou uzávěrkou 100Kč. Přihlášky nezaplacené do termínu druhé uzávěrky budou stornovány.

Odesláním přihlášky vystavovatel prohlašuje, že jsou mu známa ustanovení výstavního řádu FCI, ČMKU a propozice této výstavy, a že se jim podrobuje. A prohlašuje, že jím uvedené údaje jsou správné.

Za nesprávně vyplněnou přihlášku nenese pořadatel zodpovědnost. Sleva za druhého a dalšího psa může být uplatňována pouze v případě, že údaje o majiteli/ majitelích jsou je shodné s 1. přihláškou. Každá další změna na druhé přihlášce, např. doplnění spolumajitelství, bude brána jako nová přihláška za plnou cenu. K přihlášce musí být doložen doklad o zaplacení výstavního poplatku, jinak nebude přihláška přijata. Příkaz k úhradě není dokladem o zaplacení. Pokud nebude k přihlášce připojena fotokopie certifikátu o splnění podmínek do třídy pracovní, čestné nebo vítězů, bude pes zařazen do třídy otevřené. Pes může být přihlášen pouze do jedné třídy. Přeřazování psů po druhé uzávěrce není možné. Přijetím přihlášky podléhá vystavovatel všem ustanovením výstavního řádu ČMKU, FCI a propozic. Rozhodující pro uznání příslušné uzávěrky je datum odeslání elektronické přihlášky a datum odeslání platby. Přijetím přihlášky podléhá vystavovatel všem ustanovením výstavního řádu FCI a propozic (se kterými je povinen se sám seznámit).

Vystavovatel souhlasí se zveřejněním své adresy a dalších údajů v katalogu výstavy, na webu a ve Zpravodaji KCHČSV. Na doklady zaslané po druhé uzávěrce nebude brán zřetel.

NEJSTE-LI SI JISTÍ, CO MÁTE VYPLNIT, POUŽIJTE NÁPOVĚDY V PŘIHLÁŠCE! DBEJTE, ABY DATUM NAROZENÍ ODPOVÍDALO ZAŘAZENÍ PSA DO DANÉ TŘÍDY V DEN VÝSTAVY, NIKOLI V DEN PŘIHLAŠOVÁNÍ.

Po přijetí přihlášky Vám do mailu dojde vždy potvrzení (kontrolujte složku spam, hromadné). V případě jakýchkoli problémů s přihlašováním (např. při rekapitulaci se Vám objeví prázdná strana), kontaktujte organizátory. Někdy stačí změnit prohlížeč (program pracuje na google chrome, mozilla firefox, nepodporuje však staré verze internet exploreru).

 

ROZDĚLENÍ DO TŘÍD

Rozdělení do tříd podle výstavního řádu ČMKU. Nejste-li si jistí, použijte nápovědu uvedenou v přihlášce. Pro třídu pracovní doložte fotokopii certifikátu zkoušek, pro třídu vítězů přiložte fotokopii šampionátu nebo titul národního vítěze nebo titul klubového vítěze nebo vítěze speciální výstavy. Pes může být přihlášen pouze do jedné třídy. Přeřazování psů po 2. uzávěrce není možné.

Třídy:

Štěňat 4 – 6 měsíců

Dorost 6 – 9 měsíců

Mladých (CAJC) 9 – 18 měsíců NOVĚ: lze zadat titul Vítěz speciální výstavy mladých (oba CAJC)

Mezitřída (CAC) 15 – 24 měsíců

Otevřená (CAC) od 15 měsíců

Pracovní (CAC) od 15 měsíců (přiložit FCI certifikát pracovní třídy)

Vítězů (CAC) od 15 měsíců (přiložit kopii některého z následujících titulů: Národní vítěz, Klubový vítěz, Vítěz speciální výstavy, Evropský vítěz, Světový vítěz, Šampion ČR, Šampion ČMKU, C.I.B, C.I.E. , Šampion některého z členských státu FCI)

Veterán od 8 let NOVĚ: lze zadat titul Vítěz speciální výstavy veteránů (oba V1 z třídy veteránů).

Čestná od 15 měsíců (přiložit kopii některého z následujících titulů: Národní vítěz, Klubový vítěz, Vítěz speciální výstavy, Evropský vítěz, Světový vítěz, Šampion ČR, Šampion ČMKU, C.I.B, C.I.E. , Šampion některého z členských státu FCI). Ve třídě čestné se nezadává CAC. NOVĚ: V1 u klubových a speciálních výstav postupuje do soutěže o BOB nebo BOS.

V jednotlivých třídách se stanovuje pořadí prvních čtyř jedinců se známkou velmi nadějný nebo nadějný a výborný nebo velmi dobrý.

Před výstavou Vám dojde e-mailem vstupní list.

 

TITULY A SOUTĚŽE

Tituly

CAJC ČR – čekatelství Českého junior šampiona může získat pes nebo fena oceněný známkou výborný 1 ve třídě mladých.NOVĚ: lze zadat titul Vítěz speciální výstavy mladých (oba CAJC)

CAC ČR – čekatelství Českého šampiona může získat pes nebo fena oceněný známkou výborný 1 ve třídách mezitřída, otevřená, pracovní a vítězů.

Reserve CAC – může získat pes a fena ocenění známkou výborný 2 ve třídách mezitřída, otevřená, pracovní a vítězů pokud v dané třídě byl zadaný CAC.

Nejlepší pes - nastupují všichni psi ocenění titulem CAC ČR

Nejlepší fena - nastupují všechny feny ocenění titulem CAC ČR

BOJ - Nejlepší mladý. Do soutěže nastupují jedinci s titulem CAJC,  nejlepší madý.

BOV - Nejlepší z veteránů. Do soutěže nastupuje pes a fena, kteří byli oceněni na výstavě ve třídě veteránů známkou výborný 1.NOVĚ: lze zadat titul Vítěz speciální výstavy veteránů (oba V1 z třídy veteránů).

BOB – Vítěz plemene. Nastupují jedinci s titulem CAJC, klubový vítěz pes/fena a pes/fena ze třídy veteránů a čestné, kteří získali známku výborný 1.

BOS - Nejlepší z opačného pohlaví. Nastupují jedinci s titulem CAJC, klubový vítěz a výborný 1 ze třídy veteránů opačného pohlaví jako byl udělený BOB.

ČKŠ - Čekatelství Klubového šampiona - získá pes na výstavě pořádané KCHČSV, který získal ve třídách s udělením CAC známku výborný 1 - CAC a jehož majitel je v době konání výstavy členem KCHČSV. Pokud CAC na dané výstavě obdrží pes, jehož majitel není v době konání výstavy členem KCHČSV, získá čekatelství na titul Klubového šampiona pes, který se umístí ve třídě s tímto psem na druhém místě a obdrží známku výborný 2 - res. CAC, pokud je tento pes v době konání výstavy v majetku člena KCHČSV. Pokud CAC na dané výstavě obdrží pes, který již splnil podmínky a obdržel titul Klubový šampion, získává čekatelství na titul Klubového šampiona pes, který se umístí ve třídě s tímto psem na druhém místě a obdrží známku výborný 2 - res. CAC, pokud je tento pes v době konání výstavy v majetku člena KCHČSV.

Udělení titulů není nárokové.

Soutěže

Nejlepší štěně – do soutěže nastupuje pes a fena, kteří byli oceněni na výstavě ve třídě štěňat známkou velmi nadějný 1.

Nejlepší dorost – do soutěže nastupuje pes a fena, kteří byli oceněni na výstavě ve třídě dorostu známkou velmi nadějný 1.

Nejlepší pár psů - Pes a fena, kteří byli na výstavě posouzeni a jsou v majetku jednoho majitele nebo spolumajitelů. Spolumajitelství musí být prokázáno zápisem v průkazu původu.

Nejlepší chovatelská skupina - Minimálně tři a maximálně pět jedinců od jednoho chovatele, kteří pocházejí z různých spojení (min. od dvou různých otců nebo matek) a byli na výstavě posouzeni. Tito jedinci nemusí být v majetku chovatele.

 

DOKLADY K ÚČASTI NA VÝSTAVĚ

– průkaz původu psa FCI, nebo ve třídě štěňat a dosrostu potvrzení plemenné knihy, že bude průkaz vydán

– očkovací průkaz nebo pas s platným očkováním proti vzteklině

– klubový průkaz (pokud je majitel psa členem KCHČSV)

 

VETERINÁRNÍ PODMÍNKY

Psi musí být klinicky zdraví. Psi musí být vybaveni pasem pro malá zvířata nebo očkovacím průkazem obsahujícím záznam, že pes je v imunitě proti vzteklině. Psi z členských zemí EU a třetích zemí musí být doprovázeni platným pasem pro malá zvířata a musí splňovat podmínky dané nařízením Evropského Parlamentu a Rady 998/2003 ze dne 26. 5. 2003; a výstavního řádu ČMKU platného od 1.3.2016.

Výňatek čl.12 : Z účasti na výstavě jsou vyloučeni a) Psi, kteří nejsou uvedeni v katalogu. Výjimku tvoří psi, kteří nejsou prokazatelně uvedeni v katalogu vinou pořadatele a psi, jejichž posouzení je podkladem pro zařazení do Pomocného registru. b) Psi nemocní, podezření z nemoci, po úraze, feny v druhé polovině březosti, feny kojící a háravé feny. c) Psi v majetku osob, kterým bylo odňato právo vystavovat. d) Psi nebezpeční - kousaví a agresivní vůči lidem a psům.

 

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Pořadatel výstavy nezodpovídá za škody způsobené psem nebo vystavovatelem, ani za úhyn nebo ztrátu psa. Volné pobíhání psů v areálu výstavy není dovoleno. Po dobu konání výstavy musí majitelé zabezpečit svá zvířata tak, aby nedocházelo k vzájemnému napadání nebo případnému poranění osob, doporučen je náhubek. Vystavovatelé jsou povinni dodržovat ustanovení Výstavního řádu FCI a ČMKU, k čemuž se zavazují podáním přihlášky. Vystavovatel bere na vědomí, že je povinen dodržovat pořádek v areálu výstaviště. V případě, že by se výstava nekonala z důvodu zásahu vyšší moci, budou poplatky použity k uhrazení nákladů výstavy. Vodění štěňat za účelem jejich prodeje na výstavě je zakázáno. Změny rozhodčích jsou vyhrazeny. V průběhu výstavy může být provedena namátková kontrola čipu.

Vystavovatelé jsou odpovědní za blaho psů. Je zakázáno vystavovat psa situaci, která by mohla ohrozit jeho zdraví nebo blaho, jako např. ponechat jej ve vozidle za mimořádného vedra nebo zimy, resp. chovat se k němu hrubým způsobem. Porušení tohoto nařízení bude mít za následek vyloučení z dané i následujících výstav.

Z účasti na výstavě jsou vyloučeni:

a)   Psi, kteří nejsou uvedeni v katalogu. Výjimku tvoří psi, kteří nejsou prokazatelně uvedeni v katalogu vinou pořadatele a psi, jejichž posouzení je podkladem pro zařazení do Pomocného registru.

b)   Psi nemocní, podezřelí z nemoci, po úraze, feny v druhé polovině březosti, feny kojící a háravé feny.

c)   Psi v majetku osob, kterým bylo odňato právo vystavovat.

d)   Psi nebezpeční - kousaví a agresivní vůči lidem a psům.

e)   Psi s kupírovanýma ušima.

Je zakázáno upravovat srst, kůži nebo čenich psa čímkoliv, co mění jejich strukturu, barvu nebo tvar. Je zakázáno upravovat psa v areálu výstaviště s pomocí jakýchkoliv látek nebo pomůcek. Povoleno je pouze česání a kartáčování. Porušení tohoto ustanovení může mít za následek okamžité vyloučení psa z účasti na výstavě. Hlasité povzbuzování psů zpoza kruhu (tzv. double-handling) je zakázáno. Je také zakázáno poutání pozornosti psů zpoza kruhu jakýmkoliv jiným způsobem (například používání píšťalek, hraček, krmiva, volání na psa apod.). Porušení tohoto zákazu může mít za následek vyloučení psa z posuzování.

 

PROTEST

a)     Protest proti rozhodnutí rozhodčího (ocenění, zadání pořadí a titulů) není přípustný.

b)     Protest z formálních důvodů (porušení výstavních předpisů či propozic) je přípustný. Protest musí být podán písemně a současně se složením jistiny ve výši dvojnásobku výstavního poplatku za 1. psa na 1. uzávěrku výstavy.

Údaje uvedené v přihlášce budou zpracovány a uveřejněny ve výstavním katalogu, webu KCHČSV a Zpravodaji KCHČSV.

V areálu bude pořizován obrazový a zvukový záznam - dokumentace na web a FB Kchčsv. Odesláním platné přihlášky bere vystavovatel tuto skutečnost na vědomí.

--------------------------------------------------------------------------------------

ENGLISH:

SPECIAL DOG SHOW OF CZECHOSLOVAKIAN WOLFDOG

(additional information: 27.9.2020 will be at the same place club show and 28.9. bonitation of CWD)

 

PLACE AND ACCOMODATION:

Kemp Marína-Týnec, http://www.marinatynec.cz/   GPS: 50°2'9.726"N, 15°20'53.394"E; 50.036035, 15.348165

Kemp Marina – accomodation:

Karolína Debelková

+420 722 173 408

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

CONTACT:

Hana Slezáčková +420 739 432 776, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Helena Jahelková +420 728 504 240, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

 

PROGRAM:

7:00-8:30 check in FEMALES

8:45 vyhlášení Klubových šampionů a Pracovního jedince roku 2019

9:00 judging FEMALES

10:00-11:30 check in MALES

12:00 judging MALES and final competitions

 

 

ENTRY FEES:

ENTRY FEES should be transferred to the following account:

Payment account : IBAN: CZ46 0800 0000 0001 6372 3369, BIC: GIBACZPX

Variable symbol: Reg. number of a dog without letters and slashes

deadlines: 1. encloser  15.8. and  2. enclosure 5.9.

 

                                1. deadline/one show      1. deadline/both shows   2. deadline/one show   2. deadline/both shows  

 člen=member of KCHČSV

nečlen= not member of KCHČSV

každý další pes= other dogs

štěně, dorost, veterán = baby, puppy, veteran

čestná třída=honorary class

souteže=competiotions

 

ENTRIES

Enter online through KCHČSV webside formulář http://www.cswolfdog.cz/index.php/akce/vystavy/prihlaska-na-vystavu . Entries will not be processed without a proof of payment! Applications sent after the second deadline or applications without the proof of payment of the entry fee and applications without double-sided photocopy of pedigree will not be accepted. Illegible forms will be sent back. Organizers shall not be liable for incorrectly completed entry form. If a photocopy of completed performance trial (certificate) or champion class certificate not be enclosed with the application, the dog will be placed in the open class . Only one application per dog per class per show. Changing classes after deadline shall not be possible. Upon receipt of the application, the exhibitor is subject to all FCI show rules and propositions. The exhibitor grants his/her permission to have their address and other informations published in the show catalogue.

Classes

Division into classes is governed by Show Regulation of the Bohemian and Moravian Cynological Union (ČMKU).

For inclusion in the working class, please provide a certificate of completion of an examination. Entry form to the champion class must be accompanied by a copy of the obtained title (championship, national winner, club winner or special show winner). Listed titles must be obtained in competition with adults.

Titles

CAJC CZ, BOJ (best junior), CAC CZ, Res. CAC CZ, ČKŠ (Čekatel Klubového šampiona), BOV, BOS, BOB, winner. od special show Also will be proclaimed Best baby and Best puppy.

Awarding of the titles is not compulsory and cannot be claimed.

Competitions

Best couple competition - for a female and a male with the same owner (co-owners), who were judged at the show; Best Breeder´s Group - a group of at least three and max five dogs from one kennel, who were judged at the show and are offspring of at least three different parents (two fathers or two mothers = at least two different litters)

Documents necessary for the participation in the show:

- dog´s pedigree

- pet passport with proof of rabies vaccination

- club member card (if the owner is member of KCHČSV CR)

Veterinary conditions

Dogs must be clinically healthy. Dogs must be equipped with a pet passport or a vaccination record and must have valid antirabies vaccination in accordance with § 4 part 1 letter f) of veterinary act a must show the proof of imunity against distemper, parvovirosis and leptospirosis. Dogs from EU member states and third countries must have the pet passport and fulfil the conditions of the Regulation 998/2003 of May 26, 2003. Sick dogs, dogs suspected to be sick, dogs after an injury, bitches in season, bitches in second half of gravidity, nursing bitches shall not be admitted at the show.

General conditions

All dogs and bitches are eligible if they are within the age limit required for the respective class in the day of the show date. Imported dogs must be recorded in the Czech book of breeds. The organizer shall not be liable for any damages caused by the dog or the exhibitor or for the dog´s death or loss. Free movement of dogs is not allowed. Each dog must be on a string, biting dogs must be muzzled. Sick dogs, dogs suspected to be sick, dogs after an injury, bitches in season, bitches in second half of gravidity, nursing bitches, dogs in the ownership of the persons who are prohibited to participate in shows, and dangerous dogs - biting and aggressive to both humans and dogs - are excluded from the participation in the show. Changes of exterior of a dog carried out by a hair spray, powdering, etc. are forbidden. If not stated otherwise, the provisions of the Show Rules of the Bohemian and Moravian Cynological Union shall apply. In case the show will not take place due to matter-of-fact reasons, the fees will be used for paying the costs connected to the preparation of the show.

Photo and video will be taken durin show for purposes of CWD club to be published on websites and facebook.

Complaints

Objections against any decisions made by a judge shall not be permittable. However, formal complaints concerning violation of show rules and provisions may be filed. Such complaint must be submitted in writing along with a principal of 500 CZK and only within the show. Shall the complaint be denied, the principal forfeits to the organizer of the show.

Notification

There can be a random dog identity check during the course of the show according to the FCI rules, based on a Chip number.

By sending the registration form you agree with publication of data in Show Catalogue, web pages and journal of KCHČSV „Zpravodaj“

Zpět

Z galerie