Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

200

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S ní je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen

Home

Konference KCHČSV 2022 - informace

Kategorie: Různé Aktualizováno 20. 6. 2022 21:52 Zveřejněno 16. červen 2022
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 424

Termín konání Konference: 3. 9. 2022 11h

Místo konání Konference: Restaurace Jihlavský Parlament na Terasách, Havlíčkova 5628/26, Jihlava

Konference delegátů je nejvyšší orgán KCHČSV. Na členských schůzích byli zvoleni delegáti, kteří se Konference zúčastní jako zástupci členské základny. Každý člen klubu má možnost písemně (emailem) podat kterémukoli z delegátů své návrhy a podněty k projednání na Konferenci. Všichni členové klubu, kteří nebyli zvoleni jako delegáti, se mohou Konference zúčastnit jako hosté.

Termín pro zaslání podnětů delegátům je 29.6.2022.

Termín pro zaslání podnětů od delegátů zpracovateli sborníku (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) je 4.7.2022.

Po tomto datu již nebudou návrhy do sborníku přijaty a nebude tudíž nárok na jejich projednání.

Při zasílání podnětů použijte jako předmět e-mailu "Konference KCHČSV 2022".

Dále je nutné uvést:

- jméno navrhovatele

- pokud navrhovatel není sám delegátem, uvést také jméno delegáta, který návrh přednese

- název návrhu

- znění návrhu

- stručné zdůvodnění.

Upozorňuji, že návrhy se mohou týkat pouze klubových dokumentů (jsou zveřejněné na webu v sekci Dokumenty), svými návrhy můžete požadovat doplnění jednotlivých dokumentů, jejich změny, zrušení nebo založení dokumentů nových. V návrhu musí být uvedeno přesně, která část jakého dokumentu se má změnit. Příklad návrhu:

Návrh na doplnění ZaCHŘ čl. III. Chovní jedinci bod III.1

Navrhovatel: Smolíček Pacholíček

Přednese (pokud navrhovatel není delegátem): František Herbrich

Současné znění: Pes i fena se stávají chovnými po splnění podmínek stanovených Klubem chovatelů československého vlčáka pro zařazení do chovu.

Navrhované znění: Pes i fena se stávají chovnými po splnění podmínek stanovených Klubem chovatelů československého vlčáka pro zařazení do chovu. Chovnost je fenám automaticky ukončena po sedmém vrhu.

Zdůvodnění: Původní znění návrhu nepovažuji za dostatečné, feny by neměly mít tolik vrhů.

 

 

Svoje návrhy a podněty k projednání na Konferenci můžete adresovat těmto delegátům:

Delegáti za oblast Čechy:

$1·        Nováková Kamila            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Kotulánová Jana              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Musílek Pavel                   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Malý Michal                      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Jahelková Helena            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Soukupová Monika         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Slezáčková Hana              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Moravcová Tereza         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Treppesch Petr                 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Novoveská Lucie             Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Moravcová Tereza          Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Šusterová Věra              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Šuster Přemysl                  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Rázková Martina             Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Dragonari Lenka              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Hospodka Jaroslav         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

V$·        Klinkáčková Věra         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Delegáti za oblast Morava:                        

$1·        Čundrla Karel                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Herbrich František           Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Tichá Monika                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Drábek Jiří                         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Matušincová Dana          Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Hladká Markéta               Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Hladká KateřinaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Krejčí Monika                 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Tomková Ivana               Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Krátké zprávy

Klubová výstava Bouzov 29. 5.

Ještě máte možnost přihlašování na Klubovou výstavu. 

Poslední uzávěrka byla posunuta na neděli 8. 5.

Poslední uzávěrka Klubová výstava Bouzov
Připomínáme poslední uzávěrku 5. 5. na KLUBOVOU VÝSTAVU ČSV NA BOUZOVĚ.
 
Máme pro Vás připravenou spoustu dárků a cen od našich sponzorů CALIBRA, BECHEROVKA, PSÍ SPORTY, MANMAT a SUŠENKASHOP. Našim sponzorům moc děkujeme. A těšíme se na Vás na Bouzově.
 
Organizační komise pro Moravu a Slezsko.
 
statistikastatistika BecherovkaBecherovka
psi_sporty.pngpsi_sporty.png CalibraCalibra manmat.pngmanmat.png
Klubová výstava Bouzov 29. 5. 2022

Bouzov 2022Bouzov 2022

Dovolujeme si Vás pozvat na Klubovou výstavu, která se bude konat v příjemném prostředí hradního parku hradu Bouzova.

Přihlašování pouze přes www.dogoffice.cz

Kompletní informace k platbám a přihláškám naleznete v Propozicích.

1. uzávěrka 13. 4.

2. uzávěrka 5. 5.

Těšíme se na hojnou účast. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Organizační komise pro Moravu a Slezsko

Kontakt: Pavlína Hajduková, +420 604 939 926, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

English version

We would like to invite you to the Club show. This event will be held in the pleasant park around the castle Bouzov. 

Application only on-line on www.dogoffice.cz

You will find all information about payment and application in Proposition.

1st entry close 13. 4.

2nd entry close 5. 5.

We are looking forvard to your participation.

Organisation Commission for Moravia and Silesia

Contact: František Herbrich +420 773 994 085, Pavlína Hajduková email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PF 2022

Všem členům a jejich čtyřnohým přátelům přejeme do následujícího roku mnoho štěstí, zdraví a úspěchů.

pf2022respf2022res

Kapr Karla Hartla 2021

Tradiční akce bude pořádána na ZKO Komárov, vzhledem k opatřením je třeba hlásit se předem. Akce bude probíhat dle platných nařízení o konání akcí. 

kapr2021kapr2021

Sponzor

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Z galerie